Sağlıklı Yol Gezisi İpuçları


Ev Yol Gezileri zamana bağlı bir gelenektir. Bununla birlikte, aynı şekilde yorucu, sinir bozucu olabilirler ve yöntemin yanı sıra birçok arka koltuk erime ile sonuçlanabilirler. Tam olarak herkesi rahat, sağlıklı ve yolda iyi beslenmiş nasıl tutulur? Melanie Haiken’e, bize bazı ipuçları vermek için sağlık ve sağlıklı yaşamdan dikkatli bir seyahat sorduk.

Su, her yerde su

Son zamanlarda, bir arkadaşımla kamp yapıyordum, yanı sıra gençlerinin sulu kalmasını sağlamakta zorluk çekmediğini fark ettim. Nasıl? Her birinin kendi süper sevimli süslenmiş metal su şişesi vardı; Hatta yürüyüşlerdeki kemer halkalarına bile klips yapabilirler! Bu yüzden mağazaya gittik ve her kızımın kendi su şişesini seçmesine izin verdim. Kalpler, barış işaretleri, kaplumbağalar; Her türlü sevimli stil vardı ve onları seçmenin yanı sıra onları kaplayan bir patlama vardı. Tabii ki, su şişeleri şimdi onlarla her yere gidiyor, aynı zamanda artık onları içmek için nag etmek zorunda değilim. “Mülkiyet” alma eylemi gerçekten işe yarıyor!

Sağlıklı beslenme planı

Sizi anlamıyorum, ancak bir an bile hızlı yemek için durma isteklerini eğlendirmek istemiyorum. Mümkün değil! Bu yüzden seyahat ettiğimizde, gitmeden önce sağlıklı bir öğle yemeğinin yanı sıra içeceklerle dolu bir daha serin bir şekilde paketliyoruz. O zaman öğle yemeği durağı zamanı geldiğinde, yol boyunca geçtiğimiz her türlü plaj, park veya piknik alanından yararlanabiliriz. Gençler de huzursuzun yanı sıra, bir oyun alanı onları yormak için mükemmel bir yöntemdir!

Çiftlik standlarında dur

Sürdüğünüz ülkeyi deneyimlemek için yol kenarındaki bir standda durmaktan çok daha iyi bir yöntem yoktur – yanı sıra yol boyunca yemek için taze meyve alabilirsiniz. Çiftlik standları, gençlerin sebzelerin büyümesini görmeleri ve yiyeceklerinin nereden geldiğini anlamaları için mükemmel bir yöntemdir. Kim bilir, farklı bir şey denemek için yeterli olabilir!

Çiftlik stantlarında ve tarımsal cazibe merkezlerinde durmak, aile ile bir yolculuğa sağlıklı yemek için mükemmel bir yöntemdir.

Hazır ol

Yolda ne olacağını asla anlamadınız, değil mi? Bu yüzden dış durumlarda gerekebileceğimiz her şeyle koltuğun arkasında bir kutu saklıyorum. İşte içinde olanlar:

Sivrisinek savar

İsviçreli bir ordu bıçağı

Bir el feneri

Tecnu, zehirli meşeyi çamaşır yıkamak

Güneş kremi

Bir kutu nemli towlettes

Köpek için ek bir tasma ve katlanabilir su şişesi

Bir rulo tuvalet kağıdı. (Evet, buna ihtiyacımız vardı!)

Artıklar için ekstra plastik torbalar; aynı şekilde köpek kakaları için kullanışlı

Her zaman eğlence için hazırlıklı

Yol gezileri yaptığımızda, sıcak ve yorgun olursak, bir dinlenme durağında veya yüzme deliğinde ve büyük bir aşağı durabilmemizi sağlamak için basit bir şekilde bir “yüzme çantası” tutarız. Yüzmeye ve havlulara ek olarak, su ayakkabılarımız, güneş şapkaları, gözlüklerimiz ve büyük bir şişe güneş kremi vardır. Arabalarımızda ve kamyonumuzda yaşayan diğer cihazlar arasında badminton raketlerinin yanı sıra Birdie, bir frizbi ve tekmelemek için bir alan bulunmaktadır. Çünkü orada bir hula çember vardı, ancak o kadar fazla oda aldı.

Hızlı bir yemek restoranı yerine bir oyun alanında durmak, gençlerin biraz egzersiz yapmasına izin verir ve herkesi arabada çok daha mutlu tutar.

Sürücüyü geri kaydet

Bir ortamda yolda saatler, özellikle benimki gibi ilk etapta twinging-y olma eğilimi varsa, sırtınıza bir zarar görebilir. Konforlu bir atılım, sürücü koltuğu için geri tasarruflu bir yastık satın alıyordu. Back Pain profesyonel Esther Gokhale tarafından Stretsit Cususe adlı biri tarafından tasarlanan biri olmadan evden ayrılmam. Bununla birlikte, ofis tedarik mağazalarında ve benzerlerinde sunulan çok çeşitli koltuk ekleri vardır. Aynı şekilde kollarımdaki gerginliği azaltmak için bir direksiyon simidi tutucu kullanıyorum. Unutmayın, arabadaki herkesin güvenliği için sürücünün konforu gereklidir!

İlişkili

6 Sağlıklı İpuçları Bir Yolda Sağlıklı İpuçları Yoldayken yemek yemeyi düşündüğünüzde, büyük olasılıkla hızlı yiyecekleri resmeddiğiniz büyük olasılıklar vardır. Bununla birlikte, sizin ve eviniz seyahat ettiğiniz için, sizi yorgun, şişkin ve harcanan hissettirecek yiyecekleri almanız gerektiği anlamına gelmez. Daha sağlıklı yiyecekler yapmak…
12 Temmuz 2017in “Konuk Postası”

Nashville “Music City”, yakın zamanda bir çalışma konferansı için Tennessee, Nashville’e seyahat eden mükemmel bir ev hedefi. Neyse ki benim için seminer Gaylord Opryland Resort ve Kongre Merkezi’nde yer alıyordu. Otel inanılmazdı, aynı zamanda çocuklarımı bu geziye götürmedim, kesinlikle Nashville’e dönmeyi planlayacağım…
26 Kasım 2018 “Gezilerimiz”

Afrika Yol gezisi: Ourika Vadisi, Fasoa birkaç yıl önce, kızımla Fas’ın kalbine efsanevi bir yolculuk hazırladım. Marakeş’e dokunduk ve haftayı işinde geçirdiknull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *