Savannah, Georgia, ABD’de yapılacak en iyi şey [Önerilen turlarla]


Yakında Savannah’a seyahat etmeyi mi planlıyorsunuz? Önerilen turlarla Savannah’da yapılacak şeyler hakkındaki aşağıdaki fikirlerimizi okuyun!

Fotoğraf Nicolas Nova CC BY-NC 2.0 Want Tarihi Savannah şehrini keşfetmek için ama nereye gideceğiniz hakkında hiçbir fikrim yok mu? Ziyaret edilecek yerler listemiz ve Savannah’da yapılacak en iyi şeyler yardımcı olabilir. Georgia’daki bu şehir, ziyaretçiler için sizi sıkılmayacak birçok şaşırtıcı deneyim kullanıyor. Bunları aşağıda kontrol edin!

Okuyabileceğiniz diğer makaleler:

Atlanta Mutfağı: Atlanta, Georgia’da denemeye değer 10 otantik yerel yemek

Filipinliler için Georgia Evisa için nasıl başvurulur

Gürcistan, ABD’de Önerilen Ucuz Otellerin Tam Listesi

Georgia, ABD’deki en iyi otellerin listesi – ucuzdan lüks otellere kadar

Dijital göçebe vizesi alabileceğiniz ülkeler

İçindekiler

Savannah, ABD’de yapılacak en iyi şeylerin listesi

1. Savannah Tarihi Bölgesi
2. Bonaventure Mezarlığı
3. Forsyth Park
4. Vaftizci St. John Katedrali
5. kuzukulağı otu
6. Tarihi River Street
7. Owens-Thomas Evi ve Köle Mahalleleri
8. Mickve İsrail Tapınağı
9. Amerikan Yasak Müzesi
10. Wormsloe Tarihi Site
Savannah, Usabudget Hotel’de nerede kalmalı
Lüks otel

Savannah, ABD hakkında eğlenceli gerçekler

Savannah, ABD’de yapılacak en iyi şeylerin listesi

1. Savannah Tarihi Bölgesi

Fotoğraf: Lynn Friedman CC BY-NC-ND 2.0 Kesinlikle tarihi bölgeyi seveceksiniz. Burada, Güney Amerika tarzında çok eski, laik evler bulabilirsiniz. Ayrıca birkaç müze, “hayalet” evleri ve keşfedilecek çok fazla tarih var. Nehir kıyısında, doğal güzelliğe ek olarak, birkaç restoran, dükkan, bar, müzik, hareket ve rahatlama vardır. Böyle büyüleyici ve dostça bir şehir.

Önerilen Tur: Hop-On Hop-Off Trolley Turu

2. Bonaventure Mezarlığı

Fotoğraf Neal Wellons CC BY-NC-ND 2.0 Bir mezarlığa bakmayı tavsiye etmek için biraz uğursuzdur, ancak sağladığı huzur için buna değer. Savannah’ın tarihinin büyük bir parçası bu mezarlıkta. Ahşap bir sakalla kaplı laik ağaçlar bir sanatçıya layık bir ortam sunuyor! Neredeyse kaybolan yazılara sahip mezar taşları yüzyıllar önce.

Önerilen Tur: Shannon Scott ile Bonaventure Mezarlığı

3. Forsyth Park

Fotoğraf: Dizzy Girl CC BY-NC-ND ziyaret edebileceğiniz en büyüleyici ve güzel parkların 2.0one. Forsyth Park, Savannah gezginlerinin birçok fotoğrafında görülen popüler çeşmeye sahiptir. Spor, aile veya evcil hayvanlarla yürümek için harika bir yer. Buraya gidin ve oturmak, rahatlamak ve doğanın getirdiği huzurdan zevk almak için zamanınız olsun.

Önerilen Tur: Tarih ve Gezi Tramvay Turu

4. Vaftizci St. John Katedrali

Seyahatçi CC By-Sa-Sa 2.0one Savannah’ın birçok ilginç simge yapısı, iç mekanlarına bakmak çok güzel olan bu görkemli Neo-Gotik Katedral! Bu kilise dışarıdan çok fazla şey söylemese de, iç mekanlar sizi suskun bırakacaktır. Güzel vitray pencereleri, büyük ve görkemli bir organa ve çok güzel bir sunağa sahiptir.

5. kuzukulağı otu

Fotoğraf: Jeffrey Chandler CC BY-NC-ND 2.0 Sorrel Weed House, Savannah’da Tarihi Savannah gezileri ve perili hayalet gezileri işletiyor. Bölgedeki güzel bir mimarlık örneğinin iç kısmında ilginç bir yürüyüş yapın. Evin genel atmosferi oldukça ağır, özellikle bodrum. Alışılmadık her şeyi sevenleri ziyaret etmeniz önerilir.

6. Tarihi River Street

Fotoğraf Ken Lund CC BY-SA 2.0 Savanah Tarihi Bölgesi Ana Sokak. Adından da anlaşılacağı gibi, sokak şehrin geri kalanının bir seviyesi olan Savannah Nehri’nin kıyısında. Birkaç noktadan yürüyerek kolayca erişilebilir. Arka planda Talmadge Memorial Köprüsü ile nehrin güzel bir manzarasına sahiptir. Sokak, bir park metre vasıtasıyla park ile dar, ancak geçilebilir olan barlar, restoranlar ve dükkanlarla doludur.

Önerilen Tur: Savannah Yürüyüş Turu

7. Owens-Thomas Evi ve Köle Mahalleleri

Fotoğraf JR P CC BY-NC, orijinal durumunda kalan nadir evlerin 2.0one. Owens-Thomas House, Savannah, Güney Amerika Birleşik Devletleri’ndeki hayatı, savaş öncesi savaş döneminde çok iyi yeniden inşa ediyor. Burada, 19. yüzyılda Savannah’da otantik bir yaşam fikri elde edebilirsiniz. Günlük detayların miktarı yatak odalarında, mutfaklarda ve oturma odalarında korunur.

8. Mickve İsrail Tapınağı

Bu tapınak, şehrin ana çeşmesine yakın ve Savannah’ın sahip olduğu birkaç kareden birinin önünde güzel bir bina. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en eski reform Yahudi cemaatidir. Tamamen Gotik bir sinagog, oldukça sıra dışı – Amerika Birleşik Devletleri’nde böyle tek sinagog. Ayrıca yerel Yahudi topluluğu arasında çok popüler.

9. Amerikan Yasak Müzesi

Fotoğraf Wayne Hsieh CC BY-NC 2.0
Amerikan Yasak Müzesi’nde çok eğitici ve eğlenceli bir deneyime sahip olun. Küçük bir müze olmasına rağmen,null

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *