Kış Romantizm için Sydney nasıl kaçış-Mt Hay Retreat


, Sydney’in yaklaşık 2 saat güneyinde NSW, NSW’nin Müreffeh Bit Country kasabasının üzerinde tünemiş. Shoalhaven bölgesine bakarken tüm yöntem denize, saman takımı en iyi kaçıştır… her şey!

Şehirde yaşamayı seviyoruz, ancak genellikle açık havada birkaç gün uzakta ve Yeni Güney Galler kırsalının tepeleri böyle bir rahatlama. Bir aydır tatilde olduğumuz gibi geri döndüğümüz gibi evden geri döndük.

Kış aylarında, sığınakların yanı sıra kalmaya çok daha eğilimli olduğumuzda, kaçmak çok daha önemlidir. Bununla birlikte, bu en iyi homarness karışımını ve üst düzey kullanan bir yerde keşfetmek sık sık zordur.

Ama sadece yeri keşfettik.

Kış Getaway – Hay Retreat’i Yükle, NSW

Montaj samanının üstünde muhteşem bir 5 suite ilerleme olan Hay Retreat Dağı, büyüleyici bir kaçamak için en iyi yer.

Kurulum Hay Retreat’in hızlı bir şekilde ilerlemesi videosunu yaptık:

Videoyu görüntülemek için bu bağlantıyı tıklayın.

Süitler

Doğu, kıyıya doğru yuvarlanan tepeler üzerinde üstün manzaralarla süslenmiş 5 süit, Güney kıyı şeridinin sunabileceği en iyisini gösteriyor.

Her süitin içinde batık bir salon, yemek ve kişisel verandaya akan mutfak alanı var. Verandada, hem geri dönebileceğiniz hem de aynı zamanda manzaraya hem geri çekebileceğiniz büyük bir banyo var.

Büyük bir kral olan yatak, zarif bir şekilde geri çekilebilir ve benzer şekilde büyük cam kapılarla ötesindeki geniş manzaralara görebilmenizi sağlamak için salonun birkaç adım üzerinde oturur.

Yatak odasının arkasında, abartılı duş odası, ısmarlama taş lavabonun yanı sıra büyük bir ıslak odalı tarzı yağmur duşu kullanır. Hatta burada bile dışarıdan tavandan tabana pencerelerle biraz atriyum bahçesine geldiğini hissediyorsunuz.

İlahi detaylarda

Her ayrıntı konukların konforu, rahatlığı, gizliliği ve romantizmine göre uyarlanmıştır. Bunu süitlerde menteşeli kapı yok gibi ayrıntılarla görebilirsiniz – hepsi gizli hareketli kapılar. Bu, diğer konukları etkileyebilecek her türlü gürültüyü durdurur.

Yatak da aynı şekilde iki çeşit yastık içerir – bir firma ve tercihinize bağlı olarak orta bir firma.

Aynı şekilde USB’nin yanı sıra yatak kafasına geliştirilen güç noktaları ve tedarik ettikleri kalın kabarık Sheridan Banyo havluları o kadar büyüktür ki, sadece kendinizi kurutan bir kol antrenmanı elde edersiniz.

Mutfak alanındaki buzdolabında biraz süt (üst düzey otellerde bile sık sık keşfettiğiniz sıçan tek servisli süt kapları yerine) ve yeniden kullanılabilir su şişeleri vardır. Keyfini çıkarmanız için farklı kahve kapsülleri seçeneği olan bir Nespresso üreticisi bile var.

Böyle bir fark yaratan bu tür dokunuşlar.

Dünyayı kapatmakla ilgili olduğunda, uzaktan kumandalı panjurlar, sadece sizin için ve beğendiğiniz gibi son derece kişisel bir geri çekilme üretmek için pencerelerin duvarını tamamen kaplar.

Bizim süit, yardımcı olamadığımız yerlerden biriydi, ancak kapı ile adım attığımız anda geri döndü.

Tesisler

Muhteşem süitinizden ve büyüleyici Louise ve Anthony’nin size getirdiği ücretsiz peynir tabağı sahiplerinden girişim yapmayı seçerseniz, mülkün etrafında görülecek çok daha fazlası var.

Havuz ve Spa

Muhtemelen süitinizin dışındaki en mükemmel özellik havuz odası. Isıtmalı kapalı 33 metrelik havuz ve zarif Jakuzi Sağlık Kulübü son derece çekici bir gezi sunmaktadır.

Çok daha fazla serebral bir şey için, hemen dışarıda devasa bir satranç var ya da çok daha enerjik bir şey istiyorsanız, Gerekçesiyle Yürüyüş, NSW’nin bu biraz unung kısmının çok daha muhteşem manzaralarını kullanıyor.

Gerekçesiyle

Install Hay Retreat’teki çevredeki arazi huzurlu bir yürüyüş için en iyisidir. Bakımlı bahçeler, çatılı rıhtımlı göl harika bir piknik noktasıdır ve olağanüstü salıncak dikkatinizi çekmelidir.

Telgraf direklerinden yapılmış salıncak gerçekten size kurulum samanının üstünden uçma hissini sağlar.

Yerliler’

Tepenin tepesinde keçi kümesi ve keçi padoku var. Louise veya Anthony’ye ziyaret ödeyip ödeyemeyeceğinizi sorun; Keçiler olağanüstü dostudur ve şanslıysanız, sevimli yeni bir varış görmeyi yakalayabilirsiniz.

Kasaba ve nerede yemek

Dağdan çok uzakta, muhteşem Berry kasabası. Kesinlikle çok daha fazla kafe ve metrekare başına (son olarak 20’den fazla) ülkenin diğer herhangi bir yerden daha fazla fırınlara ev sahipliği yapan Berry, gagalı mı yoksa gerçekten harika bir kahve gerektiriyorsanız veya gereklediğinizi bulmak için bir yerdir.

Kasabaya bir sürüş yapın, park etmenin yanı sıra oldukça birincil caddede dolaşın, bira için Berry Hotel’e girin, popüler Berry Donut Van’da bir çörek puan verin veya inanılmaz bir turtanın tadını çıkarınT Milkwood Bakery.

Daha fazla doğu – sahilde ideal – Gerroa kasabalarında ve Shoalhaven kafalarında seçenek için şımarıksınız. Bu iki ünlü sahil kasabası, sansasyonel Seven Mile Beach Milli Parkı’na yer kaplar.

Louise ve Anthony, Install Hay Retreat’te buraya geri dönmenin yanı sıra bulmak için harika bir yer üretti. Bu üst düzey seviyede ve emrinizdeki gizlilik ile romantizm, işlerin gidebileceği tek yöntemdir.

Saman Dağı High-End Retreat

Bu, çocuksuz ve evcil hayvansız bir bölgedir ve sigara içmek yasaktır. Meclis saat 15: 00’den sonra

60 Mt Hay Kişisel Rd,
Meyve
NSW 2535

Ülkeye bir kaçış seviyoruz. Eğer siz de yaparsanız, burada görmek isteyebileceğiniz hikayelerin yanı sıra çok daha fazla değerlendirme var:

– 9 basit Sydney hafta sonu kaçamakları

– Port Stephens, NSW için Önemli Kılavuzumuz

– Orange, NSW’de 48 saat

– Scone, NSW’de nerede kalmalı ve ne yapmalı

Ve işte Yeni Güney Galler’deki hikayeler kütüphanemize bir bağlantı.

Yeni Güney Galler Shoalhaven ve Güney Highlands bölgesinde bulundunuz mu? Romantizm yanı sıra rahatlama öneriniz nedir? Bize yorumlarda söyleyin.

Biz Mt Hay Retreat konukları olarak kaldı. Louise ve Anthony’ye kibar misafirperverlikleri için çok fazla teşekkür etmek istiyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *