Bu hafta Rockies


Geocaching, Colorado, Dillon’da kar var. Yeter (insan yapımı ve başka türlü) Keystone Resort bu ayın başlarında kapılarını açtı ve kayakçılar yamaçlara çıktı. Ancak üç hafta sonu, güneş parlıyordu ve ceket giyip giymeyeceğiniz bir atıştı. Dağlardaki omuz mevsimi, ziyaret için en iyi zamanlardan biri olabilir. Kayak yok, ama dağ bisikleti ya da gündüz hikinginin bulunmadığı için yeterli kar. Bunun yerine, oteller ve tatil köyleri sezon dışı fiyatlar sunar ve bölge restoranları, gece yarım yemek spesiyalleri ile aç dinerleri ikna eder.

Bizim için, coğrafi işlemeyi denemek için mükemmel bir zamandı. Her zamanki coğrafi işleme sitelerini çevrimiçi olarak arayın ve Colorado’da gizli düzinelerce, nay, yüzlerce önbellek bulacaksınız. Zorluk gamını bulması kolay, zorunlu olarak-mounteneer-deneyime kadar zorluk çekiyorlar. Ailem geocaching için yeni (henüz bir GPS alıcısımız bile yok), bu yüzden Snake Nehri boyunca gizlenmiş önbelleklerini bulma şansımızı bu sonbaharda Keystone Resort’ta bir gün geçirmeye davet edildiğimizde, Harika fırsat. Bunun, aktiviteye çok para yatırmadan önce çocukların eğlence yapıp yapamayacağını öğrenmenin iyi bir yolu olacağını düşünüyordum.

Belki oryantiring konusunda yeteneklisiniz. Benim gibi, gizli bir “hazine” bulmak için bir GPS alıcısı kullanmayı okuyabilir ve “Bu hile değil mi? Bir topo haritası ve pusula kullanmak daha spor yapmaz mıydı? ” Belki de, ama çocuklarla bir etkinlik olarak, geocaching bir patlamadır.

Keystone’da başlamak daha kolay olamazdı. Resort, GPS birimlerini alıcıya zaten programlanmış üç yol noktasıyla kiralar. Keystone’un Riverside Village’daki Dağ Kapıcısı’ndan mevcuttur. Garmin Etrex’in nasıl kullanılacağı konusunda hızlı bir öğretici ile yolumuza vardı.

Keystone Resort, Dillon Rezervuarı’na giderken Yüksek Dağlardan inerken Yılan Nehri’nin yaklaşık dört milini taşıyor. Bir yürüyüş ve bisiklet yolu, kasabanın çeşitli bölümlerini – Batı Keystone, Lakeside Village, Mountain House, River Run Village ve East Keystone’u birbirine bağlayan nehri takip ediyor. Bu yol, yolun tüm uzunluğu boyunca bulunan üç yol noktasını da bağlamaya hizmet eder.

Yol açık olmasına rağmen, önbellekler sadece kaldırımın yanında değil ve ayaklarımızı karlı ve biraz ıslak hale getirdik.

Yol noktaları Keystone’daki Yılan Nehri yolu boyunca uçtan uca yayıldı ve yürüyüşün dört yaşında ve bir yaşındaki bir çocuk taşıyan ebeveynler için biraz fazla olması gerektiğini bulduk. Promosyon çıkartmaları, düğmeler ve diğer Keystone markalı yağma içeren ilk önbelleği bulduktan sonra, Lakeside Village’daki gölete bakan kınamaktan emekli olduk. Daha sonra öğleden sonra diğer ucunda, geri döndüm ve arabayı geri aldım, böylece aile son kutuyu izledikten sonra vazgeçebilir.

Kışın dağlarda ne kadar coğrafi işleme yapabileceğinizden emin değilim, ancak ilkbahar için aklınızda bulundurun ve Colorado’ya gelecekteki gezilerde coğrafi işleme, yürüyüş, kayak ve diğer Rocky Mountain Rekreasyon hakkında sizi haberdar edeceğiz .

İlişkili

Geocaching yolculukları, kış mavilerini önbelleğe alıyor! Kış mavilerini önbelleğe alın! Özel grup seyahat şirketi olan Geocaching Journeys, benzer düşünen macera arayanları her şey dahil gezi güzergahlarıyla eşleştiriyor. 22-29 Ocak 2011 tarihleri arasında Hawaii’de bir grup adaya bağlı geocacher’a katılın.
15 Eylül 2010 “Geocaching”

Dokuz Büyük Geocaching Booknine Geocaching hakkında harika kitaplar: Bazıları temel, bazıları gelişmiş, bazıları sporun sosyal yönünü vurgularken, diğerleri teknolojiye odaklanıyor. Spora devam etmek için doğru kitabı bulun.
18 Mart 2011 “Geocaching” in

5 Yaratıcı Geocaching Containsas Geocaching yolculuğumuz devam ediyor, her zaman insanların ortaya çıktığı yaratıcı önbellek kaplarından etkilendim. Orijinal yazım, 10 benzersiz geocaching konteyneri üzerine inşa etmek, en sevdiğim noktalardan birini kazanan beş tane daha var: mıknatıs önbelleği görüyor musunuz? Bu manyetik saklanmanın ipucu 62092 idi; BEN…
1 Ağustos 2016 “Geocaching”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *