Fotoğraf denemesi: Geceleri Bologna


Maceracı Kate, bağlı kuruluş bağlantıları içerir. Bu bağlantılardan satın alma yaparsanız, size ek ücret ödemeden bir komisyon kazanacağım. Teşekkürler!

Twitter’da paylaş
Facebook’ta Paylaş
Pinterest’te Paylaş
E -posta ile paylaş

Erken akşam İtalya’da büyülü bir zamandır, herkes sokaklarda yürümek için dışarı çıktığında – o akşam ritüeline Passeggiata denir ve ülke çapında devam eder.

Sonra karanlık düşer. Bologna, gün boyunca olduğu kadar büyüleyici bir şehir, geceleri olumlu büyülü hale gelir. İşte en sevdiğim fotoğraflardan bazıları.

Bologna, her şeyden önce bir gıda şehridir – ve sokaklar meyve ve sebze standları ile noktalıdır. Hiçbir koşulda ürüne dokunmayın – İtalya’daki büyük bir sentetik pastır.

Bologna’nın ticari marka kemerleri hakkında daha önce konuştum, ama sadece onları ne kadar sevdiğimi tekrarlamam gerekiyor! Yaz aylarında sizi muhteşem tutarlar, kışın sıcak, yağmur ve güneşten korunmuş ve geceleri fotoğrafa müthiş bir konu sunarlar.

Bir kitapçının yanından geçip içeri girmemem zor. Bu küçük kitapçıyı gördüğümde, bir hikaye kitabının sayfalarına ait gibi göründüğümde, kalbim tam anlamıyla ağrıyordu. İçeride nasıl bir şey olduğunu merak ediyorum.

Bu kalın kapı kemerlerinin ilginç olduğunu düşündüm-bunları İtalya’nın başka yerlerinde gördüğümü hatırlamıyorum, ancak onları Emilia-Romagna’daki birkaç farklı kasabada gördüm.

Bütün geceyi yemek dükkanlarının pencerelerine bakarak geçirebilirim. Çok sayıda Bologna’nın ne kadar olduğuna rağmen, her birinin satılık farklı ürünleri var gibi görünüyor.

Bu açıdan bu otomobil parkı hakkında ne olduğunu bilmiyorum … Bana çok çarpıcı görünüyordu, çok mükemmel İtalyan.

Gece Bologna’ya düştüğünde, kendinizi odanızda bırakmayın. Dışarı çık ve dolaş. İtalya’nın tamamen farklı bir tarafı.

Emilia-Romagna Tourism ve Wilde PR’ye lezzetli Emilia-Romagna blog gezisinde ev sahipliği yaptığı için çok teşekkürler. Tüm görüşler, her zamanki gibi, kendim.

Katenever’den e -posta güncellemeleri alın bir yayını kaçırın. Her zaman abonelikten çıkın!

İlk NameFirst Adı
Son Namelast Adı
E -postanız e -postanız
Göndermek

Twitter’da paylaş
Facebook’ta Paylaş
Pinterest’te Paylaş
E -posta ile paylaş

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *