Cadılar Bayramı Kokteyl: Siyah Garanti


Kemiklerinizde hissedebiliyor musunuz? Cadılar Bayramı, millet. Bu gece, karanlık şeyler toprak ve kötülüğü takip ediyor. Bir hayaletin zincirlerinin tıkanıklığı, sümüksü bir şey, gece bir yaratığın uluması. Muhtemelen bu hafta kokteylimiz size biraz rahatlık verecek…

Cadılar Bayramı ile ilgili olduğunda, genellikle muazzam bir humbug’um. Evde ışıklarla oturuyorum-vesilesiyle ürkütücüyü kucakladığım için değil, hile ya da tedavi edenlerden kaçınmak için!

Demek istediğim, neden bir dünya tatlılarımı vermem gerekiyor?!

Peki, bu yıl değil. Bu Cadılar Bayramı, Bayan Romance ve ben bu olayı yürekten kucaklayacağız. Bir giyinme partisine bile gidiyoruz!

Gece boyunca bizi görmek için özel bir kokteyl olduğunu düşündük. Karanlık, ama tatlı bir şey… ve farklı hale getirmek için kendi küçük dokunuşumuzla. Bu bizim siyah sözümüz!

Siyah söz

İşte ihtiyacınız olan şey:

1 1/2 x MR Siyah Soğuk Filtre Kahve likörü

1 x koyu crème de kakao

1/2 x Cointreau

Bir fincan beyaz çember şekeri, kırmızı ve sarı gıda boyası garnitür

İşte yaptığınız şey:

Şeker jant garnitürünü yapmak için, bir bardak kırmızı ve bir damla sarı gıda boyası yaklaşık bir fincan pudra şekerine koyun ve şeker turuncu olana kadar iyice karıştırın.

Şekerin bir kısmını bir tabağa koyun, cam jantını bir kireç segmenti ile silin, ardından camı şekere batırın.

Bir kokteyl çalkalayıcısına buz üzerinde ruhları dökün (evet için bir kez çırpın).

İyice sallayın ve şeker kenarındaki şampanya kasesine süzün.

Bir cackle, bir zincir çıngırak veya iyi bir eski ‘mo-ha-ha-ha-haaaaa!’

Bay Black, premium soğuk damla kahve ile yapılan bir Avustralya kahve likörüdür (işte onunla yaptığımız diğer kokteyllerden biri). Bay Black’iniz yoksa, güçlü bir kahve – soğutulmuş ve biraz votka ile karıştırılmış – iyi çalışacaktır.

Herhangi bir Cointreau yoksa, Grand Marnier işe yarayacak veya sadece üçlü sn.

Cam jantta iyi bir şeker bitirmekte zorlanıyorsanız, jantta biraz bal bulaşmış biraz bal kullanmayı deneyin.

Geçen haftanın Cadılar Bayramı kokteyllerine kıyasla – gözleriniz için sadece votka martini – siyah garanti yarıya kadar ürkütücü değil. Ancak kahve nedeniyle, bu içecek bir parti başlatıcısı olarak iyi çalışır.

Alternatif olarak, çikolata ve portakalın tatlılığı sayesinde, bu da séance/akşam yemeği partinizin sonunda iyi çalışacaktır.

Ne zaman içerseniz, bu kokteylden memnun… asla bilemezsin; Sonuncun olabilir! Mo-ha-ha-haaaaaaa!

Bu Cadılar Bayramı planlarınız neler? Gerçekten dahil oluyor musunuz yoksa güneş dönene kadar mı saklanıyor musunuz? Bize yorumlarda söyleyin!

MRS Romance tarafından görüntüler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *