Bu yaz Florida’daki 5 En İyi Plajlar


Florida, güneşe tapanlar için en uygun yerdir. Kabaca 1.197 mil çarpıcı kıyı şeridine ev sahipliği yapan Sunshine Eyaletine yapılan bir kontrol, büyük şehir plajları ve aile tatilleri için optimal uzak ada saklanmalarını sunmaktadır.

Miami sahili
Miami Plajı Biscayne Körfezi ile Atlantik Okyanusu arasında sandviç. Bölge, çoğunlukla tüm yıl boyunca kontrol eden ünlülerin zenginliği için değil, aynı zamanda onu çevreleyen çarpıcı Art Deco binaları için de bilinir. Her zaman güvenebileceğiniz bir şey, günün zamanlarında gerçekleşen bir plaj voleybolu oyunudur. Miami Beach Central biraz güneş batırmak ve muhteşem turkuaz sulara hayran olmak için idealdir.

Smathers Beach
Key West, Küba kıyılarında yaklaşık 90 mil uzakta olan hareketli bir Island City’dir ve konumu sonucunda çok sıcak bir iklime sahiptir. Roosevelt Bulvarı’nın hemen güneyinde yer alan Smathers Beach, yaklaşık yarım mil uzunluğundadır. Plajda ve çevresinde çeşitli parkurlara sahip olduğu için bisiklet tutkunları ve genel keşfetmek için müthiş bir yer.

Bonita Springs
Napoli Plajları, her yıl bölgeye gidenler için en büyük cazibe. Meksika Körfezi’nden çalışan Bonita Springs, su sporlarını sevenler için tesislerle doludur. Ekipman kiralamak için bir yer arıyorsanız Bonita Jet Ski ve Parasail’e gidin. Aktiviteler güneşlenme ve yüzmeden balık tutmaya, jet kayışına, yelkene ve kano yapmaya kadar uzanmaktadır.

Temiz Su Plajı
Clear Water Beach, yunus nişangahı ile tanınır. Aslında, çok sayıda aile, kış mevsimi Dolphin’i görmek isteyen bölgeye geliyor. Karada kalmayı seçerseniz, Plajda en iyi bir açık hava sineması olan Pier 60’daki Baset Setleri ile de açık su bilinir.

Destin Plajı
Destin Beach, Emerald Coast’ta yer alıyor ve neden bu unvanı kazandığını görmek uzun sürmüyor. Destin, balıkçılıkla tanınan dünyadır. İskeleden veya plajdan balık tutmak için lisansa ihtiyacınız yoktur ve plaj boyunca yer alan kabinlerden olta ve yem kiralayabilirsiniz.

Florida tatillerinizi ayırtmadan önce, önce çevrimiçi cazibe merkezlerine bir göz atmaya değer. Çok sayıda tesis, yalnızca önceden satın alınabilecek aile biletleri sunmaktadır.

Ratul Maiti ve Pietro & Silvia’nın görüntüleri Creative Commons lisansı altında kullanılır.

İlişkili

Palm Beach: Kış Sezonu Güneş ve Lux Ailenizden emin, ama benim için “mükemmellik!” Beyaz kumlu bir plajda tropikal esintiler üzerinde taşınan okyanus dalgalarının, hışırtılı palmiye yapraklarının ve canlı müziklerin karışık seslerinden daha iyi. Florida’nın güneşli güneydoğu kıyısı, tüm bunları artı çok daha fazla seçenek sunuyor…
3 Ocak 2020in “Plaj Tatilleri”

Beyaz takım elbise ve hasır şapkalarda Miami ve Küçük Havanagentlemenleri ziyaret etmek sokaklarda dolaşıyor, geleneksel bir Latin veya Afro-Küban ritmi ile titreşen müzik vitrinlerden dökülüyor ve Küba kahvesi, kızarmış domuz ve kızartma tavuğunun aroması havada. Bu sadece “Küçük Havana” olabilir, Miami’nin bir yerleşimi,…
16 Eylül 2019in “Plaj Tatilleri”

Tampa Bay’ın aileler için en iyi noktaları, Orlando’da bir hafta sonra programınıza eklemek zorunda kalabilirsiniz, gerek yok. Tampa Bay, tema parkları, akvaryumlar, müzeler ve kara ve suda açık hava rekreasyonu ile kendi başına eğlence dolu bir aile seyahati destinasyonudur. Bu yeterli değilse, alışveriş, tiyatro da var,…
21 Şubat 2011 “Florida”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *