Akşam Yemeği Partisi Nasıl Geri Getirir


Gitti Akşam Yemeği Partisi’nin tozlu günleri, herkesin birbirini yapmak için orada olduğu ve masaların şımarık bir çocuğun evi gibi dekore edildiği. Ancak modern akşam yemeği partisi kendini yeniden keşfetti ve geri dönüşü oldukça farklı bir şey sunuyor.

Eski Yunanistan ve Romalılardan VIII. Henry’ye, VIP politikacılarına, Raconteurs ve Bon Vivants’a, birlikte yemek yiyen akşam yemeği partileri moda ve sofistike oldu.

Ancak bu resmi işler, aşırı hitap eden catering, pomp ve canlı eğlence kurslarıyla birlikte, en azından 2008’deki GFC nedeniyle bir ölüm öldü.

Yine de, temalı akşamları, basılı davetiyeler ve haftalık pişirme hazırlığı ile, tuhaf, eski moda oturma soire’nin küllerinden bir akşam yemeği partisi Phoenix ortaya çıkıyor.

Akşam yemeğinde arkadaş sahibi olmanın jest, modaya geri döndü.

Ve yemek pişirmenin kolay zevki, bir yemeğin bir kez daha olması gereken sevginin ifadesi olarak görülür.

Modern bir akşam yemeği partisi neye benziyor? Ve bunu nasıl yapıyorsun?

İnsanların geleneksel akşam yemeği partisiyle yaptığı en önemli sorunlardan biri, ne kadar karmaşık, zaman alıcı ve maliyetli olabilecekleri idi.

Nihayetinde ev sahibi için çok stresliydi. Ya da bu konuda katılmak için.

Çoğu zaman, akşam yemeği partileri ev sahibinin servetlerini göstermesinin ve herkesin ne kadar etkili olduklarını bildirmesinin bir yoluydu; Kim en seçkin konuk listesine sahip olabilir.

Bu günlerde, önem verdiğiniz insanlarla yiyecek paylaşmakla ilgili çok daha fazlası.

Davetiyeler ve RSVP’ler artık bir şey değil. Oturma planları tartışmalıdır. Ve birden fazla plaka, kristal yazılım ve bir ev eşyası dükkanından çok daha fazla çatal bıçakla tam masa ayarları aptalca görünür.

Bunun yerine her şey geri parlatmakla ilgili.

Davetiyeler

Söylemeye gerek yok, kağıt tabanlı davetiyeler, düğün düzeyinde her şey için geçmişte kaldı.

Akşam yemeği partileri için, gitmeniz gereken en uzak olanı bir WhatsApp grubu kurmaktır.

Bununla birlikte, bazı durumlarda davet etmek ve bunları yayınlamak gibi şeyler yapmak eğlenceli olabilir … sadece güvenilmez bir posta sisteminin keyfi adaletsizliklerine dikkat edin.

Akşam Yemeği Yemekleri

Geleneksel akşam yemeği partisi insanca mümkün olduğunca lüksdü, ancak bu, ev sahibinin egosu tarafından lezzetli bir akşam yemeğinin garantisinden çok daha fazla sürüldü.

Bu günlerde menü yönteminin çok sayıda yolu var.

Tercih ettiğim kuzu gibi yavaş pişirme, birçok set ve forget yemek gibi tarife iyi çalışıyor. Evi hazırlamak için zaman ayırıyor… ya da sadece rahatlamak için! Ayrıca aynı nedenden ötürü arkadaşlar için bir köri ziyafeti pişirmeyi seviyorum. Burada tercih ettiğim yemeklerden bazıları.

Buradaki diğer tariflerimize göz atın.

Yine de yemek pişirmek istemiyorsanız, insanların bir yemek getirmeleri konusunda bir eğilim vardır. Bu, partiye hitap etmenin gerçekten eğlenceli bir yolu olabilir ve herkes içine bir şeyler koymuş gibi hissedecektir.

Akşam yemeği partisi içecekleri

Geleneksel olarak, akşam yemeği partileri hala iyi bir dokunuş olduğunu düşündüğüm bir kokteyl ile başlayacaktı. Bir bardak baloncuk veya bir bira olsa bile, herkes ilk geldiklerinde içecek bir şeyden hoşlanır.

Neden yazdığımız kokteyl kitabına göz atmıyorsunuz? Daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Bundan sonra, tamamen size kalmış. Şarapla eşleştirin, şarapla eşleşmeyin. Kendi kokteyllerinizi karıştırın veya RTD’ler satın alın. Kendi çubuğunuzu çalıştırın veya konukların bir şişe getirmesini sağlayın. Bu size kalmış – daha da önemlisi, arkadaşlarınızın tercih edeceğini düşündüğünüze bağlıdır.

Herkes için içecekler sunuyorsanız, yüksek kaliteli alkolsüz seçeneklere sahip olmak güzel bir dokunuş.

Bu günlerde orada olağanüstü% 0 bira, kabarcık, şarap ve alkollü içkiler var. İşte bir şirket hakkındaki görevimiz, santral alkolsüz içeceklerine yardımcı olacak.

Masanızı Döşeme

Yüksekliğinde, akşam yemeği partisi tamamen sofistike olduğunu göstermekti. İnce gümüş eşyalar ve bol.

Meyve çatalları, havyar kaşıkları, hardal kepçeleri, kuşkonmaz maşa – çok daha belirsiz, daha iyi.

Bu günlerde fikir onu basit tutmaktır.

Ayrı antre ve ana bıçak ve çatallarınız varsa ve bunları elbette kullanmak istiyorsanız. Unutmayın, yıkama yapan sensin!

Bununla birlikte, tabaklar ve çanak çömlekler, bence çok daha önemli, ama yine de kişisel tercihine bağlı.

Wedgwood’dan Gio Akşam Yemeğimizi gerçekten çok seviyoruz. Modern ama zamansız ve yemek çok güzel.

Desen ince ve hatta tabağınıza ne kadar yiyecek koyacağınız konusunda bir rehber sunuyor! Tabii ki, bu gerekli değil, ancak arkadaşlarınızın akşam yemeğinde memnun olması için güzel bir sofra takımı olması beklenmedik bir fark yaratıyor.

Wedgwood Gio seti, Fine White Bone China’da 16 parçalı bir settir ve bu setin en iyi kısmı günlük kullanım için harika, ancak yine de çok daha fazla durak çıkarmak istediğiniz bir akşam yemeği partisi için yeterince iyi görünüyor.

Ve porselen ve Çin seramiklerinin en güçlü malzemesi olan Bone China olduğu için, bu set düzenli kullanım için ve akşam yemeği partiniz biraz kabadayken bile idealdir!

H aralığını kontrol edinere.

Wedgwood

260 yılı aşkın bir süredir, Wedgwood dünyada en kaliteli seramik seramik seramiklerinin sembolü olmuştur.

Royals tarafından tercih edilen 1700’ler, Wedgwood Whitehouse’un masalarında ve diğer birçok devlet başının evlerinde oturuyor. Kraliçe II. Elizabeth, 1997’de Wedgwood’a kraliyet emri verdi.

Ancak Wedgwood hakkında çok sayıda insanın bilmediği çok şey var.

Örneğin, Wedgwood’un kurucusu ve tartışmasız dünyanın tanınmış birçok Potter-Josiah Wedgwood-bir çömlekçi tekerleği kullanamadı.

Ve Josiah’ın torununun Charles Darwin’den başkası olmadığını biliyor muydunuz? Yoksa kölelik hareketinin kaldırılmasında aktif bir figür mi?

Ayrıca Josiah’a para iade garantisi, tamamen ücretsiz teslimat ve bir tane satın almak gibi şeyler için teşekkür edebiliriz-tüm fikirleri.

Özellikle ürünlerin arkasındaki zanaat çok dikkat çekici olduğu için Wedgwood’un bir ev ismi olmaya devam etmesi şaşırtıcı değil. Bir çırak, usta zanaatkâr olmak için 10 yıl boyunca antrenman yapmak zorunda kaldığında, her öğeye ne kadar iş yaptığını anlarsınız.

Ama sonuçta, tüm bu gerçekler akşam yemeği partiniz sırasında konuşma puanları oluştururken, arkadaşlarınızın tadını çıkardığı yemeğin altında Wedgwood tabaklarına sahip olmak gerçek zevktir.

Modern Akşam Yemeği Partisi

Kendi kurallarınızı belirleyin! Kolay bir şey pişirin veya arkadaşlardan bir tabak getirmelerini isteyin. En iyi arkadaşlarınızla düzenli bir tarih yapın veya yeni tanıdıkları davet ederek arkadaş grubunuzu büyütmek için bir fırsat olarak kullanın.

Arkadaşlarla bir masanın etrafında toplanmak, en iyi konuşmaların gerçekleştiği ve anıların yapıldığı yerdir.

Wedgwood ürünlerini hediye ettik, ancak görüşlerimiz kendimiz olmaya devam ediyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *