Japonya Vizesi Başvuru Formu: Örnek + Nasıl Doldurulur


Bir Japonya Tatilcisi Vizesi veya See Visa için başvuruyorsanız, yapmanız gereken ilk şey, bir kopyasını almaktır. Uygulama türü ve uygun şekilde doldurun. Başvuracağınız şirketten bir kopya alabilirsiniz. Ancak, ajansa gitmeden önce bununla ilgilenmek istiyorsanız, aşağıdaki uygulama türünün bir kopyasını talimatlarla indirebilirsiniz.

Türü buradan indirin

Sahte işçiyi ayarlamak başarısız oldu: “Tons tons yazamıyor: https://www.thepoortraveler.net/wp-content/cache/min/1/07a145f8e56f5aef0ea05104a4477c6d.worker.js”.

Japonya Vize Başvuru Formu Nasıl Doldurulur

İlk olarak, birkaç önemli hatırlatma.

Türü elle veya elektronik olarak tamamlayın. Ya kabul edilir. Elle yazılmış rotaya giderseniz, blok harflerle ve okunabilir olduklarından emin olun.

Sizin için geçerli olmayan alanlarda Na. Herhangi bir alanı boş bırakmayın.

Türü A4 boyutlu bir kağıda yazdırın. Diğer boyutlar reddedilecektir.

Belirlenen alana bir resim yapıştırın. YAPIŞTIRMAK! Zımbalama yapmayın! Resmin son 6 ay içinde çekilmesi gerekiyor.

Siyah bir kalem veya yazı tipi kullanın. Kalemi veya silinebilir kalemlerden birini kullanmayın.

Sillerden kaçının! Yardım edilemezse, çift çizgi kullanın (2 strikethroughs). Çok fazla silgi varsa, baştan başlayın. Asla modifikasyon bandı veya sıvı kullanmayın.

İşte endişeleriniz olabileceğiniz bazı kısımlar. Açıklamanın işlevi için, sadece açık hale getirmek için büyük mavi harflerle türü gönderdim. Ancak formunuzu topladığınızda siyah kullanın.

Verilen ve Orta İsimler: Hem sağlanan adınızı hem de orta adınızı (annenizin soyadı) oluşturun.

Diğer isimler: Bir kalem adınız veya takma adınız varsa veya başka bir isimle anlaşılıyorsanız, besteyin. Yoksa, Yok Oluşturun.

Doğum yeri: Metro Manila’da doğduğunuz kadar eyaletiniz yoksa, Metro Manila’yı oluşturun. Örneğin, Makati’de doğduysanız, yazın: Makati, Metro Manila, Filipinler.

Eski ve/veya diğer milletler veya vatandaşlıklar: Sadece bir tane varsa. Hiçbiri yoksa Yok Olun.

Hükümetiniz tarafından size verilen kimlik No. UMID kullanmayı denedim. Kuzenim ehliyet kullandı. Birkaç kez, burada pasaport numarasını da besteledim, herhangi bir sorunum yoktu.

Pasaport Türü: Sıradan.

Pasaport numarası: çift kontrol. Doğru olduğundan emin olun.

Sorun yeri: Şehir adını oluşturabilirsiniz. Manila durumunda Manila’yı besteleyebilirsiniz. Aynı şekilde spesifik olabilirsiniz. Normalde DFA NCR East’i besteliyorum, çünkü pasaportumda olan şey bu.

Yasalar: DFA.

Japonya’ya Göre Amacı: Turist olarak başvuruyorsanız, turizm oluşturun. İyi bir arkadaşa veya aileye kontrol ediyorsanız, arkadaş/aileyi bkz.

Japonya’da kalma süresi: Varış günü dahil olmak üzere gün sayısı.

Japonya’ya giriş limanı: Havaalanının Adı. Kansai, Narita, Chitose vb. Olabilir.

Geminin veya havayolunun adı: Sadece havayolunun veya geminin adı. Zaten rezerve edilip edilmediğiniz önemli değil. Fonlardan endişe ediyorsanız, Cebu Pacific veya Jetstar gibi uygun fiyatlı bir sağlayıcı oluşturun.

İsimlerin yanı sıra, başvuru sahibinin kalması anlamına gelen otellerin veya kişilerin adresleri: Turist olarak başvuruyorsanız, otelinizin adını, adresini ve telefon numarasını oluşturun. Otelinizin kesin adresini veya telefon numarasını anlamıyorsanız, Google It! Japonya’da birini görmek için başvuruyorsanız, adlarını, adreslerini oluşturun ve sayı ile iletişime geçin.

Tarihlerin yanı sıra Japonya’da önceki konaklamaların süresi. Japonya’da ilk kez iseniz Yok Olun. Önceki SEE’lerinizin kapsayıcı tarihlerini ve gün sayısını oluşturmadan önce Japonya’ya gittiyseniz. Japonya’ya çok kez gitmediyseniz, uymayacağı kadar da ayrı bir sayfa kullanın ve formda önerin.

Mevcut konut adresiniz: Birden fazla adresiniz varsa, hepsini ayrı bir sayfada listeleyin.

Telefon numarası: Sabit hat numaranız yoksa, Yok Oluşturun.

Mevcut meslek veya mesleğin yanı sıra pozisyon: Doğru olun! Mevcut mesleğiniz veya ayarınız gönderdiğiniz ITR ile eşleşmiyorsa (örneğin, bir şirkete daha aktardınız), onu açıklayan bir mektup oluşturabilirsiniz.

Ortağın mesleği/mesleği: Yasal yaşın yanı sıra bekarsanız, N/A oluşturun. Evliyseniz, eşinizin işgalini oluşturun. Bir küçük için, ebeveynlerin mesleğini veya mesleğini oluşturun.

Garantör/Inviter Bilgisi: Tatilci olarak ve tüm masrafları omuzlamaya başvuruyorsanız, tüm alanlarda N/A oluşturun. Garantörünüz varsa, ayrıntılarını oluşturun. Garantör, Inviter ile tam olarak aynısa, Inviter alanlarında yukarıda olduğu gibi oluşturun.

Yukarıdaki Questio’nun herhangi bir türüne “evet” e cevap verdiysenizNS, lütfen uygun ayrıntıları sağlayın: Tüm sorulara hayır yanıtladıysanız, N/A oluşturun.

İmza: Elle gösterge. Dijital imzaların kabul edilip edilmediğinden emin değilim, ancak sorguluyorum. Başvuru sahibi küçükse, bir ebeveyn veya yasal vasiye imzalayabilir, ancak bağlantının imzanın altında önerilmesi gerekir.

Diğer Japonya Vizesi Gereksinimleri

Diğer gereksinimleri görmek için şu sayfaya bakın: Japonya Vize Gereksinimleri

Sıkça Sorulan Sorular

1. Garantörüm Japonya’ya değil Filipinler’de yaşıyor. Garantörümün ayrıntılarını “Japonya’da Garantör veya Tavsiye” altındaki alanlarda oluşturmalı mıyım?

Bu en kafa karıştırıcı kısım. Seyahat şirketleri bunu farklı alıyor.

Reli turlarına en son sorduğumuzda, garantör Japonya dışına dayansa bile evet, “Japonya’da garantör veya tavsiye” altında ayrıntılarını oluşturmalısınız. Duruşlarını değiştirmiş olabilirler, ancak geçen sefer ifade ettikleri şey bu.

Ancak Tavan Gezileri gibi bazı şirketler bunun yerine N/A’yı bestelemeniz gerektiğini belirtiyor.

Emin olmak için önerdiğim şey, onları geçici olarak boş bırakmak ve şirkete başvurunuzu gönderme zamanı geldiğinde ne yapacağını sormaktır. Eğer garantörünüzün ayrıntılarına girmenizi söylerlerse, o zaman orada olduğu kadar ideal yapın. Eğer N/A bestelediğini belirtiyorlarsa, o zaman yapın.

Veya başvurunuzu önceden yerleştirmeyi planladığınız belirlenen şirketi arayabilirsiniz.

2. Tüm makaleler, ITR ve banka sertifikası dahil olmak üzere A4 boyutlu kağıda yazdırılmalı mı?

Kalma rutini, uygulama tipi veya hatta COE’yi yönettiğiniz belgeler A4 olmalıdır.

Deneyimlerime göre, ITR’yi yasal büyüklükte ve banka sertifikasına mektup büyüklüğünde basılı olarak gönderdim, ancak hepsi ne olursa olsun kabul edildi. Ancak bunun hala durum olup olmadığından veya her zaman böyle olup olmadığından emin değilim.

2bet0⃣1⃣8 musun • 3 100⃣ • 1 100⃣9 100⃣

YouTube hakkında daha fazla fikir ⬇️⬇ates

İlgili Mesajlar:

Japonya Vize Talepleri ve Turistler için Başvuru

Japonya Vizesi ve Diğer Sık Sorulan Endişeler Nasıl Yenilenir

Çoklu Giriş Japonya Vizesi: Talepler ve Nasıl Başvurulur

Japonya Vizesi: Büyükelçilik tarafından tanınan seyahat şirketlerinin listesi

Japonya Vizesi Başvurusu için Örnek Davet Mektubu (Davet Nedeni)

Japonya Vizesi Başvurusu için Örnek Seyahat Planı (Konaklama Programı)

Japonya vizesi başvurusunda bu 12 tipik hatadan kaçının!

Japonya, 27 Mart’tan önce Filipinler’de verilen vizeleri askıya aldı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *