Son kitabım, on yıllık bir göçebe nasıl


Son zamanlarda son kitabımdan bazı kesim bölümlerini paylaştığımı düşünerek, on yıllık bir göçebe, tam olarak nasıl hikayeyi paylaşacağına inanıyordum İlgili ürün tamamlandı.

Bunun orijinal konsepti 2017’de ortaya çıktı. İlk kitabım, dünyayı günde 50 dolara tam olarak nasıl seyahat edeceğim, tam olarak nasıl seyahat ile uğraştı. Bu, gerçeklerin yanı sıra figürlerin yanı sıra bir gezi planlamanın adım adım adım adımdı. Bir fındık ve cıvatalar seyahat rehberi oldu.

Ama bu çok daha fazla Tim … çünkü seyahatin nedenini oluşturmak istedim …

Hey! Kesmek için üzgünüm ama ….

Sadece bir abone makalesine tökezlediniz!

(Zaten bir üye? Burada oturum açın.)

Bu yazı sadece göçebe Matt Plus üyeleri için! NM+, sizin gibi ziyaretçilerin blog yayınlarından yararlanmak için erişmesini sağlayan tek programdır. Üyeler aynı şekilde ücretsiz kitaplar, rehber kitaplar, blog kursları, etkinliklerimize, etkinlik tekrarlarına, aylık hediye, tişört, özel para tasarrufu yapan seyahat indirimlerine ve daha fazlasına erişin!

Göçebe Matt Plus’ın bir üyesi olarak, seyahatlerinizi daha uygun hale getirmek için sadece tonlarca avantaj elde etmekle kalmaz, ancak sevdiğiniz kapsamlı seyahat malzemelerini üretmeye devam etmemize yardımcı olursunuz!

En iyisi, abone olmak maliyetleri öğle yemeğinden daha az!

Bu gönderiye (ve yalnızca diğer 100’den fazla üye makaleye) ve diğer tüm fantastik avantajlara erişmek istiyorsanız, göçebe Matt Plus’a katılın ve bugün seyahatlerinizden çok daha fazlasını almaya başlayın!

Daha fazla bilgi edin

Giriş yapmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *