Guys için Kitap Kılavuzu: 9 Tatiller İçin Okur


Dolunuzu yediğinizde ve içtiğinizde ve yapacak bir şey aradığınızda, yakınlarda bu harika okumalardan birine sahip olduğunuzdan emin olun. Erkekler için Tatil Kitap Kılavuzumuza göz atın – bu okumalar sizi tatil boyunca en iyi sorunsuz tutacaktır!

İş yerinde olmama heyecanı yıprandıktan sonra, iyi bir kitabın ev eğlencesinden çok daha iyi değil. Ve ‘iyi kitap’ ile, faturaya uyabilecek bir dizi literatür var.

Ve bununla yüzleşelim: Dikkatimi yakalamak için entelektüel bir sanat eseri olmak zorunda değil.

Bazen tek istediğim güzel resimlere bakmak veya bazı komik gerçekleri okumak. Bazı durumlarda harika bir romana batmak veya biraz tarihe girmek istiyorum. Hatta tercih ettiğim konulardan biri hakkında daha fazla bilgi edin: bira!

Yakın zamanda keşfettiğimiz, tatillerde ihtiyaç duyduğunuz yalnız zaman için ideal olan birkaç kitap.

Erkekler için Kitap Kılavuzu: 9 Tatil için Okuyor

1. Burke & Wills – Peter Fitzsimons

Burke & Wills, 1860’ların Avustralya kıtasını hayata geçme girişiminin bu trajik ama ilham verici hikayesini getiriyor.

Wallaby efsanesi, yazar ve Journo Peter Fitzsimons’un bandanasının altından gelen en son çalışma ve cesur, keşif, talihsizlik ve cesaret tarihi anlatıyor.

Modern Avustralyalıların temel değerlerimizden biri olarak benimsediğimiz tokluk ve maceracı ruhla eş anlamlıdır, Explorers Burke, Wills ve King’in kader hikayesi, Aussie Tarihi hayranları için ideal Noel okumasıdır.

Alışveriş Yapın: Ciltli RRP $ 49.99 – E -Kitap RRP $ 16.99

2. Genç Bir Doğal Uzmanın Maceraları – David Attenborough

Gerçek kahramanlarımdan biri, Sir David Attenborough’un dünyadaki yolculukları sadece doğa sevgimi değil, seyahate de ilham verdi.

Bu kitap, Sir David’in 1954’te BBC tarafından ilk işe alındığı ilk günleri anlatıyor. Londra Hayvanat Bahçesi için nadir ve zor örnekler bulmak için dünyadaki seyahatlerine başladı.

Ticari markası zekası ve cazibe maceraları ile yazılmıştır Naturalist bir Sunday Times en çok satanlardır ve Daily Express’in dediği gibi, “yazısı TV programları kadar olağanüstü ve zevklidir ve daha yüksek övgü olamaz.”

Alışveriş Yapın: Ciltli RRP $ 39.99 – E -Kitap RRP $ 16.99

3. Brewdog: İnsanlar İçin Bira Zanaat – Richard Taylor

Daha önce bana bira kitapları verdim ve tipik olarak ya garip, nadir bira ve bira fabrikaları kataloğu ya da bira nasıl yapılır, dökme ve içme konusunda bir rehber.

Brewdog’un ilk kitabı çok farklı. Bu sadece bira zanaat için bir rehber değil ve ne anlama geliyor, “toz toplamamak için bira dökülmesini” ima eden etkileşimli bir alan kılavuzu.

Burada Beery yemek tarifleri, ev yapımı teknikler ve bira tarzı kılavuzları bulacaksınız. İçerseniz yer aldığınız her yerde ortaya çıkabileceğiniz ve yanınızda götürebileceğiniz özelleştirilebilir bir bira matı bile var.

Alışveriş: Ciltli RRP $ 39.99

4. Uyku Güzellikleri – Stephen King ve Owen King

Kadınların dünyadan kayboldukları, uykuya daldıklarında bir koza tarafından kapsüllenen alternatif bir yakın boyuta dayanıyor. Erkekler kaba ilkellere dönüşmeye bırakılırlar.

Bununla birlikte, bir kadın, Evie, uyku lanetine karşı bağışık kalır; Ama iyi ya da kötü olup olmadığı görülüyor.

Kral ve çocuk tarafından bu iyi eğilmiş iplik, fantezi korku türündeki başka bir noktalama işaretidir. Ve 713 sayfada, uyku güzellikleri tatil boyunca okuyucuyu en iyi meşgul etmelidir!

Alışveriş Yapın: Ciltsiz RRP $ 32.99 – E -Kitap RRP $ 16.99

5. Osurur mu? – Dani Rabaiotti ve Nick Caruso

2017’nin başlarında Twitter’da ortaya çıkan bir sorudan gelen #Doesitfart hızlı bir şekilde eğilimli hashtag bu kitaba ve dünya çapında düzinelerce uzmandan gelen katkılara ilham verdi.

Bir mizah kokusundan çok daha fazlası ile, bu tamamen resimli (TMI?) Kitap, 80 hayvanın uygulamalarını ihtiyaç duyduğunuzdan çok daha ayrıntılı olarak kapsayan hayvan şişkinliğinin önde gelen otoritesidir.

Osuruk, suçu önümüzdeki yıllar boyunca her türlü olası hayvanlara kaydırmanıza izin verecek bir kitap mı?

Alışveriş: Ciltli RRP $ 19.99

6. Kavaşın Cep Ansiklopedisi – Laura Lee

Bizi kötüleştiren şeylerle uzlaşmak, aydınlanma yoludur. Ve orada aynı şeyler hakkında sizin kadar huysuz hale gelen başkalarının olduğunu bilmek sizi çok daha iyi hissettiriyor.

Ancak bu günlük sıkıntıların arkasında bazı bilim ve akıl yürütme olduğunu keşfetmek, bir şekilde yaşamayı kolaylaştırır.

Kavaşın cep ansiklopedisi her türlü tahrişin mekaniğine bakar: damlayan musluklar, düz bira, insanlar eklemlerini çatlatır veya size çok yakın durur, hıçkırıklar, horlama ve apoloji olmayan özürler.

Kitap da yanınızda taşıyacak kadar küçük, bu yüzden terapi asla çok uzakta olmamalı.

Alışveriş Yapın: Ciltli RRP $ 16.99 – E -Kitap RRP $ 9.99

7. 100 Kötü Tarih Kadını – Hannah Jewell

Buzzfeed yazarı Hannah Jewell bu komik tarihi rehberlikÇağlar boyunca dünyanın en cesur, birçok açık sözlü ve güçlü kadının 100’ü.

‘Zararlı şeyler yazan kadınlar’, ‘İyi bir zaman geçirmeyi bilen kadınlar’ ve ‘Nazileri yumruklayan kadınlar’ gibi bölüm başlıkları ile bununla iyi bir okuma için olduğunuzu biliyorsunuz. İç erkek-feministinizin ortaya çıkmasına izin verin!

Başlık, 2016 cumhurbaşkanlığı seçiminin son argümanı sırasında “Ne kadar kötü bir kadın” kelimeleriyle Hilary Clinton’u kesintiye uğratan Donald Trump’tan ilhamını alıyor.

Alışveriş Yapın: Ciltsiz RRP $ 32.99 – E -Kitap RRP $ 16.99 – Sesli kitap olarak da mevcut

8. Yalınayak Yatırımcı – Scott Pape

‘Para ile iyi’ kelimelerinin bana yönlendirildiğinden şüpheliyim. Sorumsuz bir gabrek değilim, ama ben de sorumlu bir koruyucu değilim.

Christina ve ben bir süre önce bu kitapta yolumuza çalışmaya başladık ve zaten bir fark görüyoruz. Finansımızın kontrolünü çok daha fazla hissediyoruz ve zaten üzerimize asılan biraz uzun vadeli borcu ovduk.

Yalınayak yatırımcı, nakit akışınızı kolaylaştırmak, yağmurlu gün paranızı su geçirmez ve yatırımlarınızı kurşun geçirmez hale getirmek için takip edilmesi kolay bir rehberdir. Gerçekten akıllı bir kitap.

Alışveriş Yapın: Ciltsiz RRP $ 29.95 – E -Kitap RRP $ 19.99

9. En İyinin En İyisi – Avustralya Surfing

Çok kolay görünmesini sağlıyorlar, değil mi? Ancak bir sörf tahtasında durmayı denediyseniz, gerçekten olmadığını biliyorsunuz.

Bu ciltli fotoğrafçılık kitabı, 2013’ten 2017’ye kadar Nikon/Surfing Australia Surf Fotoğraf Yılın Fotoğrafı ödülünün kazananlarını ve finalistlerini içeriyor ve sizi dünyanın en iyi çağdaş sörfçülerinden bazılarıyla bir ömür boyu sürüyor.

Alışveriş: Ciltli RRP $ 39.99

Bu gönderiyi beğendiyseniz, buraya seyahat etmemize ilham veren kitap listemize göz atmalısınız.

Ayrıca Carla Coulson’un fotoğraf kitabını da seviyoruz – bunun hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Ve onun için ideal hediye için çok daha fazla fikre sahip olan erkekler için tamamen ücretsiz hediye rehberimizi indirmeyi unutmayın – ya da sizin için ideal ipucu!

Bu okumalardan memnun kaldığınızı umuyoruz. Tatil sezonunda ve ötesinde sizi göreceğinden eminler. Ve eğer herhangi bir kitap tavsiyeniz varsa, bunları duymak isteriz.

Aşağıdaki yorumlarda bize onlardan bahsedin!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *