Bir Milli Park Ailesi Kaçaması için 10 Kitap


Amerika’nın Milli Parklarından herhangi birine bir yolculuk planlarken, bu konuda çok sayıda kişi okuyor. Özellikle yedekte çocukları olan bir milli parka giden aileler için, ziyaretinizden en iyi şekilde yararlanmak için araştırma şarttır. Madeni para toplamaktan konaklama seçmeye ve vahşi yaşamı bulmaya kadar, burada tüm aileyi aksiyona sokacak 10 çocuk dostu kitap var.

Çocuklarla Milli Parklar

Aile seyahati uzmanları Paris Permenter ve John Bigley, mevcut tonlarca seçeneği daralttılar ve size açık yollarının en iyi milli parklarında çocuk 2E ile en iyi 21 aile odaklı milli parkları getirdi. Müthiş aile dostu konaklama fikirleri, vahşi yaşamı görme konusunda uzman rehberliği (ve unutulmaz fotoğraflar çekiyor!), Junior Ranger programları hakkında içeriden öneriler, parkların dışındaki en iyi cazibe merkezleri ve etkinlikler ve tüm aile için ideal seyahat planlama önerileri alacaksınız.

Teddy’nin Seyahatleri, Amerika’nın Milli Parkları

“Yılın Önsöz Kitabı Ödülü’nü ve aynı zamanda Benjamin Franklin Ödülü’nü kazanan Teddy’nin Seyahatleri: Amerika’nın Milli Parkları, çocuklar için yazılmış Milli Parklar için bir seyahat rehberidir. Ulusal Parklar ve Anıtlar aracılığıyla Amerika Birleşik Devletleri’ne giderken Tedrick de Bear ™ ‘a katılın. Etkileşime geçmek için geliştirilen tam renkli fotoğraflar ve grafiklerle dolu Teddy’nin Travels, okuyucuyu ilk elden bilgi, web muhatapları, dergi sayfaları ve çöpçü avları ile eğlenceli bir ‘Venture ™ ‘ye götürüyor. Her yaştan çocuklar, ziyaretçi merkezinden Wilderness zammına bir milli parkın nasıl kontrol edileceğini öğrenecek. Teddy’nin seyahatleri tamamen öğrenmek, deneyimleyerek, çevremizdeki dünya hakkında. 128 sayfalık kitabın fotoğrafları için sayfaları, genç gezginlerin yazması için yerler ve
pul toplamak.” En sevdiğiniz doldurulmuş-hayvan getirin ve çocukların bir Teddy’nin kendilerine ait seyahat maceralarını yaratmasına izin verin.

Amerika Milli Parklarının Geleceğini Haritalama

Alaska’nın vahşi doğasından Florida Keys’e kadar, park servisi giderek daha fazla çalışmaya ve daha iyi, çok daha bilinçli kararlar almaya coğrafi bilgi sistemlerine (CBS) bağlıdır. Haritalar, tam renkli çizimler ve diğer grafiklerle dolu, Amerika Milli Parklarının Geleceğini Haritalama: Coğrafi Bilgi Sistemleri aracılığıyla Yönetim, Milli Park Hizmetinin Patika Binası, Yaban Hayatı Koruması ve Arkeolojiden Orman Dönemi Yönetmesine, İzlemeye Nasıl CBS kullandığını açıklar. park sağlığı ve vahşi doğa üzerinde insan etkilerini incelemek. Çocuklarla olması gereken önemli bir konu, gezegen değişikliği hakkında bir tartışma için bir milli parktan daha iyi bir yer var. Eğer geocache yaparsanız, bu kitap sizin içinizde de geek’e hitap edebilir.

Milli Park Lodges için Komple Rehber

Belki de bir milli park gezisinden en iyi şekilde yararlanmanın en iyi yollarından biri yemek, kalmak, uyumak ve orada oynamaktır. Arabanızdan çıkın; Sadece sürmeyin. Milli Park Lodges için tam rehber, “Amerika Birleşik Devletleri genelinde en iyi locaları bulmak ve kalabalıkları yenmek için ilerlemede bir rezervasyon sağlamak için içeriden bir rehberdir. Yazarlar, ülkeyi çok sayıda çaprazlayan milli park uzmanları, okuyuculara güçlük ve baş ağrılarını nasıl bırakacaklarını ve seyahat planlamasını ağrısız hale getireceklerini anlatıyor. Neredeyse her milli park alanına ve Amerika’daki kulübeye gittikten sonra, bilge rehberliklerini, bir bireyin ya da gerçekten de bir ailenin tadı ve ihtiyaçlarına en uygun bir kulübenin nasıl seçileceği konusunda paylaşıyorlar. ” Glamorous hanlardan rustik kabinlere kadar, mülkler, oda fiyatları, haritalar, telefon numaraları ve hatta çarpıcı resimler hakkında ilk elden bilgi bulacaksınız. Bu kitabı seyahatinizden önce satın alın ve bir planlama aracı olarak kullanın.

Oh, Ranger! Milli Parklarımızdan Gerçek Hikayeler

Müthiş bir kamp ateşi olarak tanımlanan, Oh, Ranger! Milli Parklar kitabımızdan gerçek hikayeler “doğrudan Milli Park Rangers tarafından anlatılan heyecan verici hikayelerin koleksiyonu [içeriden bir içeriden Amerika’daki en çarpıcı ve kültürel olarak önemli hazinelere görüşünü sunuyor. Hikayeler, hayvan karşılaşmalarından ateşle mücadele ve arama kurtarma görevlerine kadar her şeyi içerir. ”

Oh, Ranger! Rehberler

Oh, Ranger! Kılavuzlar (yukarıdaki fotoğrafa bakın) 23 kılavuz, önemli planlama araçları ve parkta bir kamp veya yürüyüş gezisinde ilerleyecek kadar hafiftir. Aile dostu özellikler arasında parkta yaşayan hayvanların fotoğrafları ve açıklamaları olan izlenebilir bir yaban hayatı bölümü ve çocuk odaklı etkinlikleri özetleyen ve Park Junior Ranger programları hakkında bilgi sunan bir “sadece çocuklar için” bölümü bulunmaktadır. Yararlı bir Yürüyüş ve Yürüyüş Grafiği, ebeveynlerin aileleri için hangi parkurların uygun olduğunu hızlı bir şekilde tanımlamasına yardımcı olur ve resimli bir konaklama ve yemek grafiği otel rezervasyonlarını beyinsiz hale getirir. Kılavuzlar ayrıca görülecek manzaraları ve bölümleri yapmak için şeyleri ve seyahat planlaması, kamp, ​​park tarihi, koruma ve jeoloji hakkında bilgi ve sadece bir gününüz varsa ne yapmanız gerektiği konusunda rehberlik içerir.null

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *