AK Aylık Özet: Nisan 2018


Maceracı Kate, bağlı kuruluş bağlantıları içerir. Bu bağlantılardan satın alma yaparsanız, size ek ücret ödemeden bir komisyon kazanacağım. Teşekkürler!

Twitter’da paylaş
Facebook’ta Paylaş
Pinterest’te Paylaş
E -posta ile paylaş

Bu ay çarpıcı dostum en mükemmel erkek bebek doğurdu. Sadece bu çocuk için deli değilim, ben de ilk kez bir teyzem! Uzakta, geçen ayın en önemli özelliği.

Ayrıca kariyerim ve yaşam tarzım için daha da minnettar hissetmemi sağladı. Seyahat blogcuları olmaya çalışan çoğu insan seyahat avantajlarını hayal ediyor – “ücretsiz” geziler, seyahat etmek için para alıyor, sınırsız tatil zamanı. Ama benim için, en iyi avantajlar kendi saatlerimi yapabilmek ve yardım eline ihtiyaç duyduklarında sevdiklerim için orada olabilmek.

Arkadaşım bebeği beklenenden daha erken sahip olacağını öğrendiğinde ve doğum fotoğrafları için vakti olmadığını öğrendiğinde, onunla ve eşiyle (ve köpekleri de!) Bir çekim yapmak için her şeyi bıraktım. Ehirken dostumla zaman geçirdim ve bebek doğduktan sonra sabahı ziyaret ettim. Ona ilk kitabını bile okumalıyım! Strep’in zorlu bir maçından kurtulur (aşağıda daha fazlası), herkes işteyken hafta boyunca ona yardım etmeyi planlıyorum.

Yani evet, seyahat avantajları güzel… ama benim için, anneliğinin ilk günlerinde dostum için orada olmak, serbest mesleklerin en büyük avantajı.

Hedefler ziyaret edildi

Reading, Lynn, Lynnfield ve Burlington, Massachusetts

New York, New York

Önemli Noktalar

Massachusetts ve New York’ta bir rock yıldızı programı. Massachusetts’te saat 16: 30’da biten Massachusetts’te ve kız kardeşimin 30. doğum günü partisi (30 yaşında bir kız kardeşim var mı? İşini yaptım – uçtum! Sarah’nın Dunkin Donuts pastasındaki mumları üflemesi için zamanında oraya vardım, bu da hemen hemen en Bostonian şey.

Massachusetts’te aile zamanı. Her yıl bir bahar kontrolü yapma eğilimindeyim ve bu sefer Paskalya’yı ve annemin doğum gününü çok sayıda farklı aile üyesiyle geçirmem gerekiyordu. Ayrıca, şimdi memleketimin yakınında bir Amazon kitapçısı var ve o yer muhtemelen gidebileceğim en tehlikeli yer. Amazon fiyatlarındaki tüm fantastik kitaplar.

Hamilton’u tekrar görmeliyim! Arkadaşım Eric şov için ekstra bir bilet vardı ve nazikçe bana teklif etti. Ne harika bir gösteri. Yeni oyuncu kadrosunun rollerini – özellikle mizahi çizgileri nasıl yorumladığını görmek çok ilginçti. Sadece “New Jersey’de her şey yasal!” Diyebileceğiniz tüm yolları düşünün.

İlk sefer kadar iyi miydi? Hamilton’u orijinal oyuncu kadrosuyla gördüm, çoğunlukla kör oldu ve milyonlarca farklı yöne uçtum. Bu deneyimi çoğaltamazsınız, ancak şovu her zamanki gibi seviyorum. Ve bu sefer hayran olduğum bazı yeni aktörler buldum – özellikle Hamilton’u o kadar muhteşem oynayan Michael Luwoye, onu kelimenin tam anlamıyla bir şeyle görmek için büyük parayı çatalayacağım (ve eğer hayalim gerçekleşirse, Venedik tüccarında veya belki de Shylock Macbeth’te titiz rol) – ve ilk kez gözden kaçırdığım şeyler için bir takdir kazandım.

(Ayrıca, önceden Osteria Doge’de akşam yemeği yedik ve olağanüstü. Times Meydanı’nda iyi bir yemek olmadığını düşündüm ama yanlıştı! Eğer bir şova gidiyorsan, orada yiyin. Seveceksin. Thumbs Risotto Milanese için yukarı.)

Tığ işi yapmayı öğrendim. Tamamen yeni bir beceri öğrendiğimden bu yana uzun zaman geçti! Antarktika’da olmak bana ekranlardan ne kadar değer verdiğimi gösterdi, bu yüzden zihnimi ayırmamı ve temizlememi sağlayan bir hobi almaya karar verdim.

Lion Brand Yarn Studio’da birkaç ders aldım (onları ders atında buldum – burada ilk ders atı sınıfınızdan 15 dolar kazandım). Hızlı bir şekilde aldığımı hissediyorum – belki de iplik veya iplik içeren herhangi bir şeyde harika olan büyükannemden bazı becerileri miras aldım. Ne yazık ki hastalık nedeniyle üçüncü ve son sınıfı kaçırdım, ancak önümüzdeki ay telafi etmeyi umuyorum. Ama sorun değil çünkü YouTube mutlak bir altın madeni !! YouTube’da her türlü çılgın şeyi nasıl tığ işi yapacağınızı öğrenebilirsiniz! Ben zaten bağımlıyım. Kreasyonlarımı sizinle paylaşmak için sabırsızlanıyorum.

Uptown New York City turu. Arkadaşım Dani’nin ekstra bir bileti vardı (bu ay tekrar eden tema?) Ve Washington Heights ve Central Harlem’in sanat ve kültür turu için ona katıldım. Manhattan’ın en eşsiz caddelerinden biri olan Sylvain Terrace gibi, mahallemde hiç ziyaret edemediğim bazı yerleri görmek güzeldi. Ayrıca Sylvia’da biraz ruh yemeği aldık – şimdiye kadar orada olmadığıma inanamıyorum!

Bazı muhteşem bahar günleri. Yalan söylemeyeceğim, zorlu bir Nisan ayında hava açısından (Nisan ayında üç günden az kar yağdı !!), ancak yılın ilk sıcak günlerinde Central Park’ta uzun bir yürüyüş yapmaktan daha keyifli bir şey yok. İlahi bir şey değil.

Ve eski Brownstone’um, ilk New York evim satışa çıktı. Eğer inte iseniznullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *