TNN: Fransa’ya tam olarak nasıl taşınır


Hey hepsi!

Yakın tarihli bir göçebe ağ etkinliğinden bir video daha paylaşmak istedim.

Hiç Paris’e taşınabileceğinizi arzu ettiniz mi? Çok harika görünüyor değil mi? Ancak tüm vize ve göçmenlik kuralları ile imkansız gelebilir.

Bu konuşmada, 2012’de bir iş teklif eden Stephen’ı ve 2013’te bir yıllık vize ile Fransa’ya transfer oldu, ancak o zamanın ekonomik veya yasal olarak kalıp kalamayacağını gerçekten anlamıyor, ancak denemeye kararlıydı. Bu konuşma öğrendiği tüm dersleri entegre edecek …

Hey! Kesmek için üzgünüm ama ….

Sadece bir abone makalesine tökezlediniz!

(Zaten bir üye? Burada oturum açın.)

Bu makale sadece göçebe Matt Plus üyeleri için! NM+, sizin gibi ziyaretçilerin bonus blog yayınlarına erişmesini sağlayan tek programımızdır. Üyeler aynı şekilde ücretsiz kitaplar, rehber kitaplar, bloglama kursları, etkinliklerimize, etkinlik tekrarlarına, aylık hediye, tişört, özel para tasarrufu gereken özel seyahat indirimlerine erişin!

Göçebe Matt Plus’ın bir üyesi olarak, seyahatlerinizi daha ucuz hale getirmek için sadece tonlarca avantaj elde etmekle kalmaz, ancak sevdiğiniz derinlemesine seyahat malzemesini üretmeye devam etmemize yardımcı olursunuz!

En iyisi, abone olmak maliyetleri öğle yemeğinden daha az!

Bu makaleye (ve yalnızca diğer 100’den fazla üye makaleye) ve diğer tüm şaşırtıcı avantajlara erişmek istiyorsanız, göçebe Matt Plus’a katılın ve bugün seyahatlerinizden daha fazlasını almaya başlayın!

Daha fazla bilgi edin

Giriş yapmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *