Vero Beach’te ve Sebastian, Florida’da


Deneyim için Balayı Kılavuzu Yelken, kürek yatılı eğlenceli maceralardan sonra ve Port Saint Lucie, Florida’da ata binme, bir sonraki hedefimiz Vero Plajı’nın yanı sıra Vero Beach’ti. Sebastian. Florida’nın Atlantik Kıyısı boyunca bulunan Vero Beach, su sporlarından ve balıkçılıktan doğa turlarına kadar eğlenceli dış aktiviteler ve üç günümüzün yanı sıra üç gecemizi şaşırtıcı hale getiren golf ile zengindir. Geldiğimiz an kesinlikle şaşırdım.

Vero Beach bir şehir olmasına rağmen, binaların dört kattan fazla aşamayacağı katı politika nedeniyle kırsal bir his var. Sunshine State’ten eşsiz bir ortam sunuyor. İnanılmaz plajların yanı sıra, Vero Plajı, bazı dikkat çekici yerler ve botanik bahçeleri, müzeler, sanat galerileri, parklar ve su yolları ve girişler gibi cazibe merkezlerine sahiptir.

Bizim üç günlük ziyaret sırasında, Vero Plajı yanındaki bir kasaba olan Sebastian, Florida bulunan bir tesiste kaldı. Vero Plajı’ndan Sebastian’a gitmek sizi yaklaşık 30 dakika sürecek. Sebastian, harika balıkçılık, sörf, su sporları aktiviteleri ve nehir cepheleri boyunca Pelikanların manzarası ile ünlüdür.

İçindekiler

Vero Plajı’na nasıl gidilir?
Vero Beach’te kaldık? Kaptan Hiram’ın Tesisi

Vero Plajı ve Sebastian’da ne yaptık? Skydive Sebastian ile skydiving
Hazine kıyı şeridi deniz uçağı turu

Sebastian’ın yanı sıra Vero Beach’te başka ne yapabilirsiniz?
Sebastian’ın yanı sıra Vero Plajı’nda da nerede yemek ve içki içilecek?
Vero Beach ve Sebastian’da seyahat etmek için kişisel ipuçları
Vero Beach’te başka nerede kalabilirsiniz? Lüks: Costa d’Este Beach Resort & Spa
Bütçe: Howard Johnson Inn – Vero Beach / Downtown

Vero Plajı’na nasıl gidilir?

Interstate 95, Çıkış 147, Doğu 60 (20. Cadde) ile Vero Plajı’na seyahat edebilirsiniz. Otobüsle seyahat etmek istiyorsanız, Goline otobüsleri anakarada ve plajlarda halka açık teslimat sağlar. Hava yolculuğu için, Vero Beach’e en yakın olanı 35 mil uzaklıktaki Melbourne Flight Terminalidir. Orlando Worldwide Havaalanı’ndan Vero Beach 90 mil uzakta, Palm Beach Worldwide Uçuş Terminali 70 mil uzaklıktadır.

Vero plajında nerede kaldık?

Kaptan Hiram’ın Tesisi

Biz muhteşem sahil restoranları ve olağanüstü konaklama sunan Kaptan Hiram’ın Resort kaldı. Tesis, Sebastian, Florida’nın en önemli tesislerinden biridir ve 86 konuk alanı ve her biri kendi kişisel balkonuna sahip süitlere sahiptir – çoğu nehrin olağanüstü manzarasına sahiptir.

Ayrıca, Kaptan Hiram’ın tesisi dumansız, evcil hayvan dostu ve aynı zamanda ücretsiz mülk çapında Wi-Fi ve ücretsiz otopark sunuyor. Dış havuzun yanı sıra tatmin edici bir alana, konuklar tarafından erişilebilir ve her alanda düz ekran kablo TV, buzdolabı ve bir kahve makinesi vardır.

Sandbar, taze deniz ürünleri, bira ve kokteyller ve çevrimiçi müzik arayan konuklar için harika bir yerdir. En iyi ulusal ve bölgesel sanatçıların geniş bir serisinin yanı sıra grupların düzenli olarak performans gösterdiği, hafta sonları daha canlı ve daha kalabalık olmasını bekleyin.

Fiyat: Özel çift alanlar yaklaşık 135 $ ‘dan başlıyor

Agoda’daki en son maliyeti kontrol edin | Booking.com | Expedia

TripAdvisor’daki en son değerlendirmeleri kontrol edin

Sebastian’ın yanı sıra Vero Beach’te de ne yaptık?

Skydive Sebastian ile skydiving

Seyircilikte paraşütle atan herhangi bir yolculuk, tüm yolculuğun en önemli olaylarından biri olacak ve kesinlikle, yolculuğumuzun ikinci gününde meydana gelen şey buydu.

Jonathan ve Skydive Sebastian’da sabah dokuz civarında gösterdim – beklenti ve heyecanla dolu. Ekip bizi karşıladı ve doğru skydiving protokolüne uymamız için de deneyimden tamamen keyif alabilmemiz için talimatları sağladı. Lisanslı skydivers olmadığımız için, tandem skydiving geçirdik, yani her biri belirlenmiş bir eğitmene koştuk ve birbirine bağlandık.

Skydiving hayat değiştiren bir deneyim! Kapı açıldığında hissettiğim ilk şey, acele soğuk havanın yanı sıra, herhangi bir tür sözlü iletişimi iptal eden sağır edici gürültü idi. Gürültü o kadar yüksekti ki, birisi “Hayır!” Derse, “Git!” Olarak yorumlanmış olabilir.

İlk atlamaları için ilk kez heyecanlı ve ilk atlamaları için hiper sayısız hikaye var, ancak o uçak kapısı açıldığında ve gökyüzünde sayısız kilometre yukarı doğru atlamak üzereydiklerini anladıkları zaman- geri çekildiler. O kapı açıldığında atlamaya devam etmek farklı bir cesaret seviyesi, acele rüzgar, sağır edici gürültü ve bu korku duygusunun yanı sıra soru size çarpıyor.

Neyse ki, bu benim için ikinci kez ve Jonathan skydiving yapmak için oldu. Çok ateşim vardıSt deneyimi 2011 yılında Dubai’de skydiving yaparken Jonathan, annem ve kız kardeşimle birlikte geçen 2015’te Brezilya’da ilk tadı vardı. Böylece, sürekli olarak çapraz kolların hareketleri, geri dönen, dizler bükülmüş ve atlama ile geçtik. Bununla birlikte, adrenalin acele etmenin yanı sıra skydiving’in keyfi asla eskimez!

İlk birkaç an benimkinin yanı sıra Jonathan’ın bedenlerini ve duyuları çılgın bir duruma koydu. Dünyanın yerçekimi vücudunuza hareket ettiğinde ve sizi heyecan verici ve eğlenceli olan “Terminal Hızı” adı verilen hızda merkezine doğru çektiğinde “serbest düşme” olarak adlandırırlar. Ancak, Jonathan’ın durumunda, çok fazla değil… düşme hissini severken, nefret ediyordu!

Skydiving’in serbest düşen kısmı sinir bozucu olmasına ve onun için ezici olmasına rağmen, hemen sonra gelen paraşütçü kısmının büyük bir hayranıydı. Paraşütle, skydiving’in çok az bir parçasıdır. Bize sadece yukarıdan deneyimlenebilecek Sebastian, Florida’nın böyle olağanüstü bir görünümünün tadını çıkarmak için zaman sağladı.

Hazine kıyı şeridi deniz uçağı turu

Günümüzün skydiving’den sonra çok daha iyi olmayabileceğine inandık, ancak aslında, hazine sahil şeridi deniz planları ile bir deniz uçağı turu ile yaptı!

Biz hazine sahil şeridi deniz uçağı turları ile inanılmaz bir gezi vardı! Özelleştirilmiş uçaklar Cessna 206, sadece havada olduğu kadar havada değil, su üzerinde de seyahat etme yeteneğine sahiptir. Vero Beach’in muhteşem kıyı şeridi ve Sebastian Inlet boyunca olağanüstü bir düşük seviyeli bir uçuş turu aldık.

Sahipleri, Mike ve Sheena, hem olağanüstü insanlar hem de yaptıkları gibi açıkça. Aynı şekilde her iki uzman pilot eğitmen, bu yüzden risksiz ellerdesiniz! Vero Beach Uçuş Terminali’nden çıkmanın yanı sıra sahil şeridine doğru düşük irtifada uçtuk, büyük ışınlar ve deniz kaplumbağaları gibi deniz hayatını aradık.

Bundan sonra, kıyı şeridi boyunca kuzeye uçtuk ve daha sonra iç bölgelerde diğer taraftaki bir göle döndük. Mike bir eğitmen olarak, Cessna şamandıra uçağını uçurmaya gerçekten gidebildik, dönüşler yapmanın yanı sıra doğrudan bir kursu koruyabildik!

Mike uçağı, selvi ağaçları ve su ile çevrili mavi Cypress Gölü’ne indi ve motoru kapattı, böylece tamamen sessizdi. Zahmetli bir kasabadan çıkabileceğinize ve çok hızlı bir şekilde rahat bir yerde olabileceğinize inanmak olağanüstü! Bu geziyi yeterince öneremeyiz, şimdiye kadar yaşadığımız en havalı deneyimlerden biri olarak orada!

Sebastian’ın yanı sıra Vero Beach’te başka ne yapabilirsiniz?

McKee Botanik Bahçesi – Bu tarihi Florida Landmark, mükemmel ağaç yelpazesinin yanı sıra dünyanın dört bir yanından süs bitkileri, şelaleler, olağanüstü arka planlar ve kayda değer mimari içeren subtropikal bir bahçedir. Ödüllü bahçe özel, kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Bahçenin ağaçlardan, çiçeklerden ve su zambaklarından olağanüstü heykellere ve mimarilere yatıştırıcı ortamını sevdik.

Sunset Sup Yoga Deniz kenarında küreklerle – McKee Botanik Bahçesi’ni ziyaret ettikten sonra, bu rüzgar için mükemmel bir yöntem olacaktır. Deniz Kürekleri benzersiz bir sup yoga deneyimi sunar. Peki Sup Yoga nedir? SUP, “Stand Up kürek tahtası” anlamına gelir. Evet, bu, bir kürek tahtasında yüzerken esnekliği, dengeyi ve dayanıklılığı artırdığı anlaşılan yoga yapmak anlamına gelir. Yoga yapmaya tamamen farklı bir bükülme, aynı zamanda aynı zamanda zorlayıcı olan bir şey, ancak daha olumlu bir şekilde. Son olarak, manatların yanı sıra yunuslar, nehir su samurlarının yanı sıra çok sayıda kuş türü ve balık yakınlarda görülebilir.

Round Island Beach Park – Bu muhteşem park, olağanüstü bir sahil, doğa izi, piknik alanı ve manatees görme imkanı sunmaktadır. Konumu da kayak için mükemmeldir.

Vero Beach Sanat Müzesi – Çoğu insan bu müzeyi farklı sanat sergileri ve heykel bahçesi için görüyor. Her yaş için mükemmel bir konum, akademik derslerin yanı sıra başka birçok etkinlik de sunmaktır.

McLarty Hazine Müzesi – Bazıları müzenin açık deniz konumundan beri plaj hakkında olduğuna inanmasına rağmen, ekrandaki hazineler bu tarihi yerin işlevini açıklıyor. Yıllar önce meydana gelen felaket, bu bölgeye neden “Florida’nın Hazine Kıyısı” olarak adlandırıldığını açıklayacaktı.

Mel Fisher’ın Hazine Müzesi-1700’lerden gelen hazine taşıyan bir geminin enkazından toplanan diğer farklı eserlerin yanı sıra gümüş madeni paraların yanı sıra olağanüstü bir koleksiyon görüntüleyin. Bu müzede otantik bir altın çubuğu kaldırmayı deneyimleyebilirsiniz.

Laporte Çiftlikleri – Çocukların farklı hayvanları görmesi için harika bir yer. Muhafazalar iyi inşa edilmiştir ve ziyaretçiler meraklı ve aç hayvanları besleyebilir.

Riverview Park – Bu güzel parkta gevşemek ve gevşemekbakımlı piknik masaları, oyun alanı ve tuvaletleri. Evden taze deniz ürünleri, ücretsiz şovlar, sanat şovları ve balıkçılık servis mükemmel restoranlardır.

Florida Cracker Airboat Trip – Cracker Airboat Trip’e göz atın ve timsahlardan, balıkçıllardan, kaplumbağalardan, ospreylerden ve diğer kuş türlerinden olağanüstü vahşi yaşamı görme imkanı elde edin. Kulaklıklar kullanarak, yolculuk sırasında dostça ve hevesli kaptan Lawrence ile etkileşime girebileceksiniz. Airboat, yüksek, gerçek bir uçak motoru ile güçlendirildiği için gereklidir!

Sebastian’ın yanı sıra Vero Plajı’nda da nerede yemek ve içki içilecek?

Riverside Café – İlk günümüzü Vero Beach’te ve Sebastian, Florida’da harika Riverside Café’de bitirdik. Ağız sulandıran deniz ürünleri, biftek, nefis parmak yiyecekleri ve sandviçler ve dikkat çekici içecekler sunar, ancak onu ayıran şey muhteşem manzara yanı sıra yerdir. Spora giren konuklar, mevcut her çevrimiçi oyunu gösteren çok sayıda yüksek tanımlı televizyondan bu yana Nirvana’yı bu yerde keşfedecekler.

TripAdvisor ile ilgili değerlendirmeleri kontrol edin.

Waldo ’ – Waldo’nun farklı konfor yiyecekleri, deniz ürünleri ve okyanusa bakan bir güverte benzersiz ayarıyla birlikte gelen soğuk içecekler sunuyor. Arka planda çevrimiçi müzikle, ofiste bir gün veya bir hafta sonra dinlenmek için harika bir yerdir.

TripAdvisor ile ilgili değerlendirmeleri kontrol edin.

Walking Tree Bira Fabrikası-Büyük bir benzersiz ve lezzetli zanaat birası sunan ödüllü bir bira fabrikası. Eski bir depoda açık bir ortamda otururken, aynı zamanda farklı şarapların yanı sıra soda sunmanın yanı sıra onları tamamlamak için lezzetli bir menüye sahiptir.

TripAdvisor ile ilgili değerlendirmeleri kontrol edin.

Yengeç durağı – deniz ürünleri severler için bir cennet. Mısır sulandıran sarımsak yengeçlerini mısır ve patates ile denemenizi öneririz.

TripAdvisor ile ilgili değerlendirmeleri kontrol edin.

Gelgit – Amerikan mutfağı, taze deniz ürünleri, geniş bir şarap ve farklı diğer yemekler sunan bu son derece dereceli restoranda mükemmel yemek deneyimi. Onlar da mükemmel hizmet var yanı sıra personel de bilgili ve güzel.

TripAdvisor ile ilgili değerlendirmeleri kontrol edin.

Vero Beach ve Sebastian’da seyahat etmek için kişisel ipuçları

Nisan ve Mayıs ayının yanı sıra Ağustos’tan Ekim’e kadar da en iyi oranları elde etmek ve kalabalıkları önlemek için en iyi zamandır. Yoğun mevsim bahar tatili sırasında olur.

Shell benzin istasyonunda 9520 SW 20th St, Vero Beach, FL’de (çıkış 147) bir otobüs istasyonu bulunur.

Bir dizi cazibe merkezinin yanı sıra yer işaretlerini görmeyi planlıyorsanız, bir araba ve kamyon kiralamak mükemmel bir seçimdir.

Vero Beach’te başka nerede kalabilirsiniz?

Lüks: Costa D’Este Beach Resort & Spa

Bu abartılı sahil tesisi, tam hizmetli bir spa, ücretsiz Wi-Fi, ücretsiz otopark, dış havuz ve fiziksel bir fitness merkezi gibi çağdaş olanaklar sunmaktadır. Dalış, sörf, derin deniz balıkçılığı ve sadece 2 mil uzaklıktaki bir golf programından tonlarca eğlenceli dış aktiviteler sunulmaktadır.

Fiyat: Özel çift alanlar yaklaşık 178 $ ‘dan başlıyor

En son maliyeti kontrol edin: Agoda | Booking.com | Expedia

En son değerlendirmeleri kontrol edin: TripAdvisor

Bütçe: Howard Johnson Inn – Vero Beach / Downtown

Howard Johnson Inn, Vero Plajı’nda uygun maliyetli bir konaklama arayan ziyaretçiler için inanılmaz bir seçimdir. Ücretsiz otopark, dış havuz, ücretsiz Wi-Fi ve bir çamaşırhane sunmaktadır. Her alanda kablo TV, mikrodalga fırın, buzdolabı ve kahve makinesi bulunmaktadır.

Fiyat: Özel çift alanlar yaklaşık 78 $ ‘dan başlıyor

En son maliyeti kontrol edin: Agoda | Booking.com | Expedia

En son değerlendirmeleri kontrol edin: TripAdvisor

Not: Bu gezi, Vero Plajı ve Sebastian’daki güzergahımız için ve Tallahassee’deki Florida’nın resmi turizm ofisi Florida ve özellikle de MRS’nin yardımcısı ve Sebastian ve Visit Florida’nın desteği olmadan mümkün olmazdı. Tüm geziyi düzenleyen ve tüm bölgesel turizm panoları, sponsorlu otel konaklamalarımız için kişisel iş ve turlar ile koordine edilen yaz Gilhousen Gonzalez-Mendez. Tüm görüşlerin yanı sıra fikirler bizim. Sana teşekkürler!

Pinterest’te misin? Bunları sabitleyin!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *