New Orleans: En İyi Po’Boys


Giyin Gettin ‘Big Easy’e son seyahatimden önce, kim dat’a danıştım? Şehirlerinde olmazsa olmaz bir gıda deneyimine arkadaşlar. Bignets ve Café au laits’i atlayarak, Po’boy için doğru gittik. Bir Po’boy’u tarif etmenin en iyi yolu, et veya derin kızartılmış deniz ürünleri ile doldurulmuş ve bir Fransız bagetinde servis edilen üçüncü trimester denizaltı sandviç gibi olduğunu söylemektir. Po’boys, kalbin, vejetaryenlerin veya yüksek kolesterolü olan bizler için değil. Unutma, antasit senin arkadaşın.

İçinde Parkway Bakery & Tavern

Bu Yankee, New Orleans’taki en eski, en eğlenceli, Po’boy mağazası olduğunu iddia eden Parkway Bakery & Tavern’de durdu. Bir Cumartesi öğleden sonra binanın yarısında saran bir hat ile, menüye danışmak ve atmosfer almak için bolca zamanımız vardı. Siparişe ulaştığımızda, Po’boy’mun giyinmesini* istediğimi biliyordum ve bir sepet yam-kızartması ve soğuk bir şişe eski moda Barq’ın kök birası ile servis edildi.

Nerede kalınır

New Orleans’ta geleneksel otellerden özel tatil kiralamalarına kadar aile dostu konaklama birimleri Stay22.com aracılığıyla bulun:

Listemizdeki diğer yerel Po’boy mağazaları arasında Domilise’s, La Bella’s (Söylentiye göre, La Bella’s Şehirdeki En İyi Köfte Po’boy’u servis ediyor), Bobby’s Seafood (Taze bir yakalama için de bilinir, Po’boy İstiridyesi Giyinmiş Giyin ) ve Dong Phuong Oriental Bakery (evet, Po’boy çılgınlığında bir Vietnam restoranı). Kasım ayında yıllık New Orleans Po’boy Koruma Festivali bile var (S.O.S. = Sandviçimizi Kurtar, Şaka Yok!).

* X dereceli değil, po’boy giymek tüm sabitlemeleri eklemek anlamına gelir (marul, domates, turşu ve mayo gibi). Bunu Memphis tarzı bir Barbekü olarak düşünün.

Parkway Bakery & Tavern

538 Hagan Ave., New Orleans, LA 70119
(504) 482-3047

Domilise’in

5240 Duyuru St., New Orleans, LA 70115
(504) 899-9126

La Bella’nın

2118 3. Sokak, Kenner, LA 70062

(504) 466-2000

Bobby’nin Deniz Ürünleri

9013 Jefferson Hwy, River Ridge, LA 70123
(504) 738-2104

Dong Phuong Oriental Bakery

14207 Şef Menteur Hwy, New Orleans, LA 70129
(504) 254-0214

İlişkili

4 Orta Florida Şehirleri Bir aile yolu için mükemmel bir yol izlemenin en iyi kısımlarının tripone, bir bölgede zikzak yaparken listenize yeni destinasyonlar ekliyor. Ve Orlando ve Tampa sayesinde gezginler arasında popüler olan Central Florida, keşfetmeye değer çok daha fazla yere sahip. Titusville, Florida’da aile dostu konaklama yerlerini nerede bulabilirsiniz…
25 Nisan 2021in “Destansı Yol Gezileri”

Michigan Michigan, Michigan Michigan, Michigan, Michigan Michigan’da BEED Michigan, kalori yakmak için bol miktarda temiz hava ve fırsatımız vardı. Bu bizi aç yaptı. çok aç. Bir foodie’nin zevkine göre, Traverse City bölgesel yiyecekleri, bağımsız restoranları ve mutfak çeşitliliğini destekliyor. Yedek çocuklarla, mantramız her zaman uygun olmuştur,…
2 Şubat 2012 “Yiyecek ve İçecek”

Plajın Ötesinde: Tampa’dan Panama’ya Florida Yolculuk Gezisi Florida Tatil Surf ve Sun görüntülerini çağırıyor, ama ya plaj gibi hissetmiyorsanız? Florida’nın Körfez Kıyısı boyunca bir geziye çıkın ve kum içermeyen ne kadar yapacağınız şaşıracaksınız. İşte nihai aile yolculuğu için nereye gidecek. En iyisi…
16 Mart 2020in “Destansı Yol Gezileri”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *