Dizüstü bilgisayar bölmeli 10 en iyi seyahat sırt çantası


Burada bir dizüstü bilgisayar bölmesi ile en iyi sırt çantasını bilin! Bir dahaki sefere bir dizüstü bilgisayar bölmesi ile bu sırt çantasına sahip olduğunuzda sorunsuz bir yolculuk yapın.

Bir sırt çantası, özellikle bir dizüstü bilgisayar bölmesi varsa, herkes için önemli ekipmandır. Gadget’lar da dahil olmak üzere küçük veya büyük bir boyut olsun, gerekliliğinizi karşılamaktadır. Günümüzde, gittikçe daha fazla insan dizüstü bilgisayarları üzerinde çalışıyor, bu yüzden taşınabilir olmalı ve bunu barındırmak için saygın bir sırt çantasına ihtiyacınız var.

Fotoğraf: Nikolay Tarashchenko
Bir sırt çantası genellikle bir dizüstü bilgisayar bölmesi içeren daha fazla koruma için her bir bileşeni bölmek için birkaç bölme ile donatılmıştır. Ancak, bir sırt çantası satın almaya karar vermeden önce dikkate almanız gereken birkaç şey vardır.

Boyut

Bir sırt çantası oldukça çeşitli boyutlarda gelir ve dizüstü bilgisayarınızı ve aksesuarlarını barındıracak kadar büyük olmalıdır. Dahili bölmeler yeterince geniş olmalıdır, bu yüzden sadece bir dizüstü bilgisayarla değil, aynı zamanda diğer ihtiyaçlarınız da donatılmıştır. En önemli şey, dizüstü bilgisayarınızın boyutunu bilmektir.

Bir sırt çantasının geleneksel boyutu genellikle 15, 16 ve 17 inçtir. Bu boyut, bir dizüstü bilgisayarın köşesini çapraz olarak diğer köşeye ölçmektendir. Dizüstü bilgisayar genişliği de gözlemlemeniz gereken hayati bir şeydir.

Ağırlık

Bir dizüstü bilgisayar, aksesuarları ve diğer hayati şeylerin bir kombinasyonu oldukça ağırdır, bu nedenle hafif bir sırt çantasına ihtiyacınız vardır. Çok fazla baskı nedeniyle omzunuzu ve sırt ağrınızı önlemek için rahatınız içindir.

Malzemeler ve dayanıklılık

Malzemeler sağlamlık ve koruma için çok etkilidir. Müthiş bir malzeme müthiş dayanıklılığa sahip olacak ve başka türlü. Gadget’larınızın bir çarpışmadan ve ıslak havalardan ekstra korumaya ihtiyacı vardır. Çoğu sırt çantası suya dayanıklı malzemeler kullanır, ancak ne yazık ki, sırt çantasının su geçirmez olduğu anlamına gelmez.

Kullanıcı konforuna gelince, omuz ve arka alanlarda ekstra köpük veya kalınlığa sahip bir sırt çantasına ihtiyacınız var. Nefes alabilen malzeme de müthiş bir seçenek, böylece daha iyi dolaşıma sahip olabilir. Geri çekilemez malzemeler terinizin hızlı bir şekilde kurumamasını sağlayacak ve rahatsız edici.

Kayışlar

Omzunuzda taşımanız gerektiğinden sağlam, dayanıklı, esnek, konforlu ve kalın bir kayışlara ihtiyacınız var. Dikişin yeterince sağlam olduğundan emin olun. Çok gevşek veya çok sert olmamalıdır. Kayış, taşımanın en rahat yolunu bulabilmeniz için duruşunuzla donatılmalıdır.

Bölmeler

Genellikle birçok bölme ile donatılmış sırt çantaları boyutuna bağlıdır. Bölme, bir dizüstü bilgisayar, cep telefonu, cüzdan, anahtarlar vb. Dahil tüm ekipmanlarınızı barındırmak için yeterli olmalıdır. Şarj cihazlarını ve kabloları karışıklık veya sıkışmadan işleyebileceğinden emin olmak için dikkatle tasarlanmalıdır. Bir kablo organizatör torbası kullanmıyorsanız, USB’yi ve başka bir çevresel yapışmayı yapmak için sıkıştırılabilen çeşitli iç ceplere sahip bir sırt çantasına ihtiyacınız vardır.

Akıllı bagaj

Günümüzde, bazı üreticiler sırt çantalarını, Scansmart gibi, eşyaları kaldırmadan havaalanından bir sonraki hedefe hızlı bir şekilde taşımanıza yardımcı olabilecek akıllı bagaj teknolojisi ile donattı.

Diğer sırt çantaları da ticari uçuş kabinini getirmesini yasaklayan lityum pillerle donatılmıştır. Pillerin telefonlarınızı şarj etmek için kolay erişim sağlaması gerekiyor. Bir sırt çantasındaki akıllı özellikler hakkında katı düzenlemeler vardır.

Dizüstü bilgisayar bölmesine sahip bir sırt çantası, bir dizüstü bilgisayarla birlikte seyahat edenler için hayati önem taşır. Bu nedenle, yukarıdaki gereksinimlere dayanan bir dizüstü bilgisayar bölmesi ile en iyi 10 sırt çantasını topladık. Sırt çantasını satın alırken seçenekleriniz olabilir.

İçindekiler

İşte referansınız olabilecek bazı önerilerimiz
Her sırt çantasının profesyonel ve con’ları

1. Mancro
2. Matein
3. Tzowla
4. xDesign
5. Volher
6. To Code
7. Kuzey Yüzü
8. İsviçre Dişli
9. Raydem
10. İnateck

İşte referansınız olabilecek bazı önerilerimiz

Ürün İsimleri Ürünlü Bu ürünler için resimler

Mankro

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *