Evde Yaşam: Hermit Olmak, Bölüm 1


Bir aydır evdeyim. O zaman, çok şey yaptığımı söyleyemem. (Zaten bir pandemi sırasında yapacak çok şey varmış gibi değil, değil mi?)

Geri döndüğümden beri, okumaktan başka bir şey yapma arzusunu kaybettim. Ben, çoğunlukla evde oturmaktan ve önümüzdeki birkaç ay boyunca binmekten memnun olduğum “Tünelin Sonunda Işık var” modundayım. (Bence aşılamayı ve test oranlarını iyileştirirsek yaz aylarında biraz seyahat olacak – ancak kim bilir?!)

OT …

Hey! Kesmek için üzgünüm ama ….

Sadece bir abone makalesine tökezlediniz!

(Zaten bir üye? Burada oturum açın.)

Bu yazı sadece göçebe Matt Plus üyeleri için! NM+, sizin gibi okuyuculara bonus teklif blog yayınlarına erişmesini sağlayan tek programdır. Üyeler aynı şekilde tamamen ücretsiz kitaplar, rehber kitaplar, bloglama kursları, etkinliklerimize, etkinlik tekrarlamalarına, aylık hediyelere, tişörtlere, özel para tasarruflu seyahat indirimlerine ve daha fazlasına erişin!

Göçebe Matt Plus’ın bir üyesi olarak, seyahatlerinizi daha ucuz hale getirmek için sadece tonlarca avantaj elde etmekle kalmaz, ancak sevdiğiniz kapsamlı seyahat malzemelerini oluşturmaya devam etmemize yardımcı olursunuz!

En iyisi, abone olmak maliyetleri öğle yemeğinden daha az!

Bu gönderiye (ve yalnızca diğer 100’den fazla üye makaleye) ve diğer tüm inanılmaz avantajlara erişmek istiyorsanız, göçebe Matt Plus’a katılın ve bugün seyahatlerinizden çok daha fazlasını almaya başlayın!

Daha fazla bilgi edin

Giriş yapmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *