5 Yenilikçi Geocaching Conters


Geocaching yolculuğumuz devam ettikçe, insanların ortaya çıktığı yenilikçi önbellek kaplarından her zaman memnunum.

Orijinal yazım, 10 farklı coğrafi işleme konteyneri üzerine inşa etmek, tam burada tercih ettiğim noktalardan birini kazanan beş tane daha fazlası:

Mıknatıs önbellek

Görüyor musun? Bu manyetik saklanmanın ipucu 62092 idi; Idaho’da bir yerde bir lambaya sıkıca bağlı keşfettim. Çünkü o zaman, birkaç daha fazla gösterge önbellek keşfettim; Manyetik değil, ancak bir zincir bağlantı çitine asılı). Her iki türün de kentsel gizler için uygun olduğuna inanıyorum. Bu tür kaplı teknik, bir günlük kitabını hem düz hem de kuru tutma yeteneğidir. Açıkçası, kendi karalama çubuğunuzu gerektireceksiniz.

Bisiklet Kilidi Önbelleği

Bir başka uygun metropol kabı olan bu bisiklet kilidini Oregon’da bir yerde keşfettim. Üç basamaklı kod için özel bir ipucu buldum. Fotoğraftan da görebileceğiniz gibi, gerçekten sadece küçük bir günlük sayfası ve belki de bir yol yapısı için yer var.

Şiir duvar önbelleği

Bir mikro önbellek, bu muhteşem şiir yazısında nesir çizgileri arasında yer alır. Oregon Shakespeare Festivali’nin evindeki bu yenilikçi gizlemeyi keşfettim; Ye ‘Olde günlük kitabında biraz coğrafi haiku önerebilir miyim?

Çimenli kamuflaj

Oregon sahilinin yakınındaki bir salal çalılıkın içine sıkışmış bu ustaca kamufle edilmiş konteyneri keşfettim. Bir daldan asılı bir bizon tüpü bekliyordum, bu yüzden plastik çim beni biraz yoldan attı. Neyse ki, ben avlanmaya devam ederken çocuklarım yakın bir oyun alanı keşfetti.

Yardımcı önbellek

Wyoming Eyaletindeki bir müzenin arkasındaki bu sahte yardımcı önbelleği keşfettim. Ticari marka çevre dostu etiket biraz “X-Marks Not”, ancak günlük kitabının nasıl ortaya çıkarılacağını bulmak biraz deney gerektirir. Bellek bana doğru hizmet ediyorsa, bu kap bir mektup kutusu hibrit olmak için çok büyüktür. (Yukarıdaki işlev resmine bakın.)

Mutlu önbellek!

Daha sonra pin:

İlişkili

10 Farklı Geocaching Containssi, Mayıs 2010’da coğrafi işlemeye başladı. Çünkü o zaman, dört kıtada ve 50 eyaletin 32’sinde beş ülkede bulguları kaydettim. Geocache olarak, kaplar (bizon tüpleri, 35mm film kutuları, manyetik temel sahipler) arasında tipik temalar ve gizleme noktaları (içeride…
9 Kasım 2015in “Geocaching”

Geocaching Mega Etkinliği, West Bend Cache BA $ Hliving bir saatten biraz fazla bir süre uzakta West Bend, Wisconsin, Midwest ™ ‘in Geocaching Capitol’ü, bir coğrafi işleme cenneti aslında arka bahçemizdedir. Şehir merkezinin 15 mil yarıçapında gizlenmiş 800’den fazla kayıtlı geocache konteyneri ile West Bend, sporu denemek için inanılmaz bir alandır veya …
28 Ağustos 2011 “Geocaching” in

Orijinal GeoCachef’e Yol Gezisi Geocacher iseniz, orijinal Stash haraç önbelleğini (GCGV0P) keşfetmenin coğrafi işleme kutsal kasesi gibi olduğunu anlıyorsunuz. İşte önbellek açıklamasından bir alıntı: 3 Mayıs 2000’de, bir Delorme Topo ABD’den oluşan Dave Ulmer tarafından bu son derece bölgeye beş galonluk bir kova en iyi şekilde konuldu.
30 Mayıs 2015in “Geocaching”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *