Barlar Mart kokteylleri, Chicago Blues ve Seyahat Zirvesi


Yoğun Şubat ayında ne sonu! Hissedip hissetmediğini bilmiyorum, ama geçen ay biraz sürükleniyor gibiydi. Ocak (AKA Antrenman Ayı) Fakıflandı Ama Şubat diş çekti.

Şimdi bitti, sevgili eski Şubat ayını özlüyorum. Ve Mart da müthiş bir ay olacak.

Tayland’a bir gezi ile başlayarak Mart, dolu olacak gibi görünüyor.

Bu baskıda, kurtarılan köpeklerin bir ev bulmasına yardımcı olmaya odaklanan olağanüstü bir bar tabanlı bağış toplama olan Bars Mart’ta temel bilgileri paylaşıyoruz-Chicago’ya Aussie uçuşlarında heyecan verici haberler ve bu yıl Sydney’deki seyahat zirvesinde neler yaptığımız.

Bu haftalık baskıda memnun olduğunuzu umuyoruz.

Şerefe – Jim ve Christina XX

Bu gece, Sydney’in kalbinde bir upmarket bistro olan Hubert’in çarpıcı girintilerinde. Ama akşam yemeği için burada değiliz. Bu sarma merdivenleri restoranın derinliklerine götürürken, düşüncelerimiz Chicago ve Blues.

Bunun nedeni, orijinal Chicago Blues All Stars Band’den yetenekli genç müzisyen Michael Damani, Windy City’nin turizm kurulu Chicago ve Qantas ile bir toplantı için bizi oynuyor.

Michael’ın müziği, Chicago’da bulacağınız stilin yaygındır – tercih ettiğim ABD şehri. Ancak 2020, Chicago müziğinin yılı olarak tahsis edildi, şehrin Chicago’nun tanındığı seslerle dolu olacağını ima ediyor: blues, caz, müjde ve hiphop.

Michael bizi eğlendirirken, Qantas Havayolları temsilcilerinden duyduğumuz diğer müthiş haberleri düşünüyoruz: Nisan 2020’den itibaren Brisbane’den Chicago’ya doğrudan uçuşlar haftada dört kez uçacak.

Bizim için iyi haber!

Bu öğleden sonra, olağanüstü cin Bar Berber Mağazası’nın sahibi Ultra yetenekli Mikey Enright ile görüşüyoruz.

Ayrıca, iyi bir eski İngiliz pubının olağanüstü bir şekilde yeniden yapılandırılması olan Clarence Dükü’nün yanındaki kapıını da işletiyor. Dürüst olmak gerekirse, eve taşınmak gibi!

Ama çevremize hayran olmak için burada değiliz… Eh, biraz. Çok daha da önemlisi, bu yılki Barlar March Özel Kokteyller.

Bars Mart, 10. yılında yıllık bir bağış toplama. Üçüncü ay boyunca, katılımcı mekanlarda özel hazırlanmış içeceklerden elde edilen gelirler (berber dükkanı ve dük iki yaşında) kurtarma hayvanlarını kurtarmaya doğru gidiyor.

NSW’de, Hayvan Refahı Ligi, Vic’de bir köpek planı kurtarıyor.

Bu yıl berber dükkanında Mikey, Warner’ın Tonica adını veriyor. İşte aldığınız şey:

45ml Warner’ın Ravent Gin

120ml zanaatkâr pembe narenciye tonik

Yöntem: Küp buz üzerinde oluşturun

Cam: Bordeaux cam

Garnitür: Limon çarkı, parmak kireç yarısı. Fesleğen fışkırması, ardıç meyveleri

Warner’ın cin İngiltere’den ve pembe cin ortaya çıkaran ilk kişi olarak biliniyor. Gerçek ravent suyu içeren pembe ravent cinleri oldukça bir şeydir ve Mikey’nin kendi özel (ve lezzetli) tonik ile mükemmel bir şekilde gider.

Sahibi-distiller Tom ve Tina Warner da muazzam köpek severler, bu yüzden cinleri daha da uyuyor.

Clarence Dükü’nün yanındaki kapı, Mikey’in barlar için çok özel bir şey yarattı.

Bu, Harrington’un yarısıdır – çünkü Warner’ın damıtılması İngiliz Midlands’deki Harrington’da. İki farklı Warner’ın çırçır türünü kullanarak şaşırtıcı derecede dengeli bir kokteyl:

30ml Warner’ın Londra Kuru Cin

30ml Warner’ın Ravent Gin

20ml karpuz suyu

10ml limon suyu

10ml parmak kireç samimi

3 damla tuz çalı

Yöntem: Tüm malzemeleri ekleyin, kuru sarsıntı, ıslak sallama, gerginlik

Cam: Gold Jant Coupette

Garnitür: Kızarmış ravent yuvası

Bunu yapabildiğinizde alın – harika bir kokteyl. Mart ayının sonunu görmek üzücü olacağım, ancak muhtemelen Listede Harrington’un yarısını kalıcı olarak tutacaklar.

Mart ayı boyunca bu muhteşem nedene katılan ve desteğinizi gösteren Barber Shop, Clarence Dükü veya diğer mekanlardan herhangi birine indiğinizden emin olun.

Bu sabah bir kahve sabahı. Özellikle yorgun olduğumuz için değil, bütün gün boyunca açılmamız gerektiği için değil.

Bugün Travmedia’nın seyahat zirvesi – seyahat yazarları ve fotoğrafçıları, temsilcileri, PRS ve turizm panoları için bir ağ. Endüstrimizdeki en yararlı kaynaklardan biridir ve bugün kavramın fiziksel doruk noktasıdır.

Neyse ki, Christina ve ben olağanüstü dostumuz ve yetenekli yazar Christine Knight’la birlikteyiz.

Zirve burada Sofitel Darling Limanı’nda tüm hızıyla devam ediyor.

Bazı muhteşem konuşmacılardan duyduk-Qantas Magazine, Virgin Avustralya, Better Homes & Gardens Travel ve Gurme Gezgin, Catherine Marshall ve Rob McFarland gibi çok ödüllü yazarlar ve bir dizi yönetmen Comms şirketleri.

Şu anda bugünün açılış konuşmasından haber alıyoruz: CNN Travel Barry Neild’in küresel editörü. Bu muhteşem insanlardan haber almak ilham verici. Bu kadar kahveye bile ihtiyacımız olduğunu sanmıyorum!

Zirvenin sona ermesi ile üst kata çıkıyoruzSofitel’in Şampanya Barının şık bir çevresi. Darling Limanı’na baktığımızda, gevşemek, bilgilendirmek ve imbibe için ideal bir yer.

Burada bir Sabrage kılıcı bile var ve 25 $ ekstra, personel şişenizi bu şekilde açacak. Oldukça dramatik ve şükürler olsun ki şişesinin kesilmesi için adım atıyor. Adamın tarzı var!

Bu sabah çok daha zorlu bir güne daha erken bir başlangıç. Bugün IMM – Travmedia’nın Uluslararası Medya Pazarı. Seyahat muhabirleri ve tedarikçiler için biraz hızla tanışma gibi.

Geçen yılki IMM’de eyaletlere şirket sınıfı uçuşları kazandık, ancak bu yıl şanslı olacağımızı sanmıyorum.

Yine de, muhtemelen şimdiye kadar bulunduğumuz en şaşırtıcı ağ forumu ve hayati bir kaynak.

Bugün bize sunduğu tüm olağanüstü fırsatların yanı sıra, Christina’nın gerçekten görmek istediği bu iki güzel bayan.

Bu iki muhteşem drag kraliçesi, NSW Central Darling bölgesindeki Broken Hill’deki ünlü Bell’in Milk Bar’ın (ülkenin en uzun süren süt çubuğu) pop-up kopyasının bir parçasıdır.

NSW’nin uzak batısının şaşırtıcı derecede dinamik drag kültürünü ve bu Eylül ayında ortaya çıkan kırık topuk festivalini temsil eden bu bayanlar çok eğlenceli. Ve Christina’nın olağanüstü iyi eşleştirilmiş elbisesi ve saçları en çok uygun!

Sürprizlerle dolu bir ay biten heyecan verici, tatmin edici bir hafta oldu. İşte yürüyüş yapmak ve çok daha eğlenceli.

Şerefe – Jim ve Christina XX

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *