Boise, Idaho


‘deki aile kaçışını başkentler gittikçe, Boise bizim favorilerimizden biri. Gelişen bir şehir merkezinde, yerel ürünler satan çok sayıda bağımsız pub ve restoran ve mağaza bulunmaktadır. Yayalar ve bisikletliler, şirketleri mahallelerle ve Idaho Eyalet Üniversitesi’ne bağlayan bir yol ağı ile şehir sokaklarını dolandırıyorlar.

Boise, bir aile kaçamağı için harika bir yerdir ve en çok çocuk dostu mekanların sayısı devlet Capitol binasından kolay bir yürüyüş içindedir. İşte şehre kendi seyahatinizi planlamak için bazı fikirler:

Boise River Greenbelt

Boise’in güzel River Greenbelt’i aşağı doğru ilerleyin. 25 mil yol Boise Nehri boyunca örülür ve ailesi ile bisiklete binmek için (Boise Green Bikes gibi) olağanüstü bir yerdir. Yol sadece ziyaretçileri şehir merkezinden taşımakla kalmaz, aynı zamanda şehirde birkaç farklı alıntı bağlar. Greenbelt boyunca, yerel vahşi yaşam hakkında bilgi edinmek için MK Doğa Merkezi’nde durun.

Julia Davis Park’ta Bloom’da Gül Bahçesi

Idaho Eyaleti Capitol Binası

Boise Idaho’nun başkenti. Tarihi Capitol binası eyalet yasama organına ev sahipliği yapıyor ve yerel tarihle dolu çarpıcı bir bina. Boise’in şehir merkezinin 200 feet üzerinde yükseliyor. Bina halka açıktır ve seyahat rehberleri ve kendi kendine yönlendirilmiş geziler mevcuttur.

Hayvanat bahçesi

Boise’de hayvanat bahçesi, şehrin en büyük parkı Julia Davis’in merkezinde en iyisi olan şehir merkezinin kalbinde. Hayvanat bahçesi Boise, küçük çocuklu aileler için bile yönetilebilir bir boyuttur. Başka bir seçenek de Boise akvaryumu şehir merkezinden küçük bir sürüş.

Julie Davis Park’ta Müzeler

Ayrıca Julia Davis Park’ta Idaho’nun Keşif Merkezi ve Idaho Eyalet Tarih Müzesi bulunmaktadır. Discovery Center, keşfedilecek her yaş için sergilere sahip uygulamalı, interaktif bir bilim merkezidir. Adından da anlaşılacağı gibi, Idaho Eyalet Tarih Müzesi, devlet tarihini şekillendiren insanlar ve temel olaylar hakkında bir sosyal bilgiler dersi veriyor. Eğer giderseniz, Outdoor Pioneer Village ve Lewis ve Clark Discovery Trail’i arayın.

Idaho Eyaleti Tarih Müzesi yakınındaki Pioneer Village

Diğer seçenekler Boise Sanat Müzesi ve özel olarak 12 yaşın altındaki çocuklar için geliştirilen sanat deneyimi galerisidir. Bu galeri eller açıktır ve ailelerin çömlekleri, renk engellemeyi keşfetmesine ve çocukları meşgul eden etkinlikler sunmasına izin verir. Ziyaretçiler ayrıca Idaho Eyalet Tarih Müzesi ile Boise Hayvanat Bahçesi arasında bulunan Idaho Siyah Tarih Müzesi’nde de durabilirler.

Bask Müzesi ve Kültür Merkezi

Boise, Bask ülkesi dışındaki Bask insanlarının en büyük konsantrasyonlarından birine sahiptir. Bu nedenle zengin bir tarih ve Bask topluluğu var. Müze ve Kültür Merkezi de dahil olmak üzere şehir merkezindeki tarihi Bask bloğunu keşfedin. Merkez, hafta boyunca Paella Feeds’e ev sahipliği yapan Bask Pazarı sayesinde müthiş bir öğle yemeği yeri sunuyor.

Freak Alley Galerisi

Boise, Batı’daki en büyük açık hava duvarına ev sahipliği yapıyor. Sürekli değişen bir sokak sanatı koleksiyonu, Bannock St. Bu açık hava mekanı açık ve topluluk için tamamen ücretsizdir.

Boise şehir merkezinde bisikletler

Başkent Kamu Pazarı

Başkent Kamu Pazarı Cumartesi sabahları ilkbahar, yaz ve sonbaharda açıktır. Üretimden çok daha fazlası, pazar yerel zanaatkârlara ve performans sanatına ev sahipliği yapıyor.

Boise’de nerede kalmalı

Konvansiyonel otellerden özel Air B & B evlerine, Stay22.com’a kadar Boise, Idaho’da aile dostu konaklamalar bulun:

Kişisel deneyimlerden, çocukların Boise şehir merkezindeki Hampton Inn & Suites’teki yüzme havuzunu seveceğini biliyoruz. Bir metrelik yürümeye başlayan çocuk bölgesinde, bir su özelliği her yaştan çocuklar için bir şemsiye su akışı sunar. Sığ bölgenin ötesinde, plaj topları daha büyük çocukları doğaçlama bir voleybol oyunu için davet ediyor. Ebeveynler, masa ve salon sandalyelerinin MEDSPA ve satırını fark edecekler.

Yüzme Havuzu Hampton Inn Downtown Boise

Havuzun ötesinde, odalar modern mobilya ve yatak kapakları ve her konuk arasında temizlenen çarşaflarla rahat ve temizdir. Lobide, taze kahve ve konukların ödünç alması için oyun ve kitap koleksiyonu arayın. Her konaklama için kontinental kahvaltı dahildir ve omletler, taze meyve, hamur işleri ve hatta sos ve kuru deniz yosunu ile pirinç gibi geniş ve geniş çeşitli yiyecekler sunar.

Hampton Inn lobisi

Hampton Inn & Suites, Capitol Binası’ndan One Direction’da birkaç kısa blok, Julia Davis Parkı zıt yönde ve birkaç restoran, mağaza ve ev eğlence mekanlarıyla aynı blokta yer almaktadır. Trader Joe’nun marketi Capitol Bulvarı’nın hemen karşısındadır ve atıştırmalık yapması gereken herkes için iyi bir seçenektir.

Bu geziyi ve hikayeyi mümkün kıldığı için Boise şehir merkezindeki Boise Kongre ve Ziyaretçi Bürosu ve Hampton Inn & Suites sayesinde.

Mutlu parkurlar!

İlişkili

Olympia’da aileler için 10 varış noktasınull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *